У жіночій сітці турніру у США завершилися матчі другого раунду
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Кароліна Плішкова (Чехія, 22) - Марі Боузкова (Чехія) 6:3, 6:2
Даніель Коллінс (США, 19) - Крістина Букша (Іспанія, Q) 6:2, 7:5
Клара Бурель (Франція, Q) - Алісон ван Ейтванк (Бельгія) 6:4, 4:6, 6:4
Арина Соболенко (-, 6) - Кайя Канепі (Естонія) 2:6, 7:6(8), 6:4

Кароліна Плішкова повела 2-1 у рахунку особистих протистоянь із Боузковою та взяла реванш у співвітчизниці за поразку у цьому році на турнірі WTA 1000 у Мадриді. На рівні "мейджорів" це був 11-й матч для Кароліни з чеськими тенісистками, в якому вона святкувала дев'яту перемогу. За вихід до четвертого кола Плішкова боротиметься з Беліндою Бенчич, якій поступилася у 2019 році на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс.

Даніель Коллінс повторила свій найкращий результат на домашньому "Шоломі", який показала минулого сезону, і далі зустрінеться з Алізе Корне. У січні американка перемогла представницю Франції у чвертьфіналі Australian Open.

Клара Бурель зрівняла рахунок у очних зустрічах із ван Ейтванк, якій програла на старті попереднього сезону у першому колі Australian Open. Француженка вдруге зіграє на стадії третього кола турніру Великого Шолому. У 2020 році їй це вдалося на Ролан Гаррос.

Пари суперниць у третьому колі: Швьонтек - Девіс, Німаєр - Чжен, Мугуруса - Квітова, Юань - Пегула, Мартич - Азаренко, Плішкова - Бенчич, Корне - Коллінс, Бурель - Соболенко.

Додано HomeAlone:  2/09/22 08:30  Переглядів: 1 427   Рейтинг:: 0