Світовий теніс / Юніори / US Open

US Open. Еала - перша філіппінка з одиночним трофеєм на "мейджорі", Ландалусе виграв шостий титул у сезоні

Александра Еала (Філіппіни, 10) – Луція Гавлічкова (Чехія, 2) 6:2, 6:4

17-річна філіппінка заявилася на US Open за дорослим рейтингом (№297 WTA) і провела перший у цьому році юніорський турнір. Зазначимо, у 2020 році Еала піднімалася на другий рядок рейтингу, виграла парний трофей на Australian Open і грала у півфіналі Ролан Гаррос, поступившись майбутній чемпіонці Ельзі Жакмо (у 2021 році виграла у Парижі парний титул). За шість зіграних матчів у Нью-Йорку Александра не програла жодного сету. Раніше представникам Філіппін не вдавалося перемогти в одиночній сітці на юніорських "мейджорах".

Гавлічкова завершила виступ на US Open перемогою у парному турнірі разом із Діаною Шнайдер. У фіналі тенісистки обіграли словачок Ренату Ямріхову та Ніну Варгову – 6:3, 7:5. Чешка виграла другий парний титул на "Шоломах" у цьому сезоні. Нагадаємо, Луція на початку червня стала чемпіонкою на Ролан Гаррос у одиночному та парному розрядах.

ФІНАЛ. ЮНАКИ
Мартін Ландалусе (Іспанія, 5) - Жиль Арно Баї (Бельгія, 2) 7:6(3), 5:7, 6:2

16-річний іспанець вдруге зіграв на юніорському турнірі Великого Шолому. Цього року він зумів дійти до півфіналу на Вімблдоні, вигравши перед цим два турніри J1 на траві в Ноттінгемі та Рохемптоні. Загалом Ландалусе переміг у всіх шести зіграних фіналах у сезоні. Нагадаємо, минулого року на US Open став чемпіоном іспанець Даніель Рінкон. Баї зазнав другої поразки у фіналі "мейджора" - у червні бельгієць поступився у матчі за титул на Ролан Гаррос.

Парний трофей у Нью-Йорку завоювали місцеві гравці турецького та індійського походження відповідно Озан Бариш та Нішеш Басаваредді. У фіналі американці перемогли швейцарсько-болівійський дует Ділана Дітріха та Хуана Карлоса Прадо Анхело – 6:1, 6:1.

Додано HomeAlone:  11/09/22 18:00  Переглядів: 2 261   Рейтинг:: 0