Порторож. Юван обіграла шосту сіяну, Аддад Майя стартувала з перемоги

Результати матчів першого кола на турнірі WTA у Словенії
Zavarovalnica Sava Portoroz - WTA 250
Порторож, Словенія • 12-18 вересня • хард • $251,750
Чинна чемпіонка: Жасмін Паоліні (Італія)

Перше коло

Емма Радукану (Велика Британія, 1/WC) - Даяна Ястремська (Україна) 6:2, 5:3 (відмова)
Анна-Лєна Фрідсам (Німеччина, Q) - Елізабет Мандлік (США, WC) 0:6, 6:4, 6:1
Діан Паррі (Франція) - Донна Векич (Хорватія) 2:6, 6:4, 6:1
Анастасія Потапова (-, 9) - Клер Лю (США) 6:4, 7:6(5)
Тереза ​​Мартінцова (Чехія) - Штефані Фегеле (Швейцарія, LL) 0:6, 6:4, 6:1
Олена Рибакіна (Казахстан, 3) - Лаура Зігемунд (Німеччина, SR) 6:7(4), 6:4, 7:6(8)
Ана Богдан (Румунія) – Айла Томлянович (Австралія, 8) 7:5, 4:6, 6:1
Тамара Зіданшек (Словенія) - Анастасія Захарова (-, Q) 6:4, 6:4
Крістина Букша (Іспанія, Q) - Петра Марчинка (Хорватія, WC) 2:6, 6:4, 6:1
Беатріс Аддад Майя (Бразилія, 2) - Клара Таусон (Данія) 7:6(3), 6:3

Кайя Юван перервала серію з чотирьох поразок і виграла перший матч з кінця червня, коли вийшла у третє коло на Вімблдоні.

Тамара Зіданшек здобула першу перемогу за останні три місяці. У середині червня словенка виграла стартовий матч на турнірі в Бад-Гомбурзі, після чого зазнала шести поразок поспіль.

Беатріс Аддад Майя взяла реванш у Таусон за поразку у цьому році на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс.

Пари суперниць у другому колі: Радукану - Фрідсам, Паррі - Потапова, Тревісан/Синякова - Баррейдж, Паоліні - Юван, Александрова - Цуренко, Мартінцова - Рибакіна, Богдан - Зіданшек, Букша - Аддад Майя.

Додано HomeAlone:  14/09/22 10:35  Переглядів: 1 413   Рейтинг:: 0