Світовий теніс / Кубок Девіса

Davis Cup Finals. Німеччина перервала серію поразок від Франції, іспанці розпочали участь з перемоги

Маттео Берреттіні - Борна Чорич 6:7(4), 6:2, 6:1
Сімоне Болеллі/Фабіо Фоніні - Нікола Мектич/Мате Павич 3:6, 7:5, 7:6(3)

Італійці взяли реванш у збірної Хорватії за поразку минулого сезону в рамках групового етапу також у фінальній частині турніру. Тоді переможець протистояння визначився у парному матчі.

ГРУПА B (Валенсія, Іспанія)
Іспанія 3-0 Сербія
Альберт Рамос-Віньолас - Ласло Дьєре 2:6, 7:6(5), 7:5
Роберто Баутіста Агут - Міомір Кецманович 7:6(5), 7:6(5)
Марсель Гранольєрс/Педро Мартінес - Нікола Чачич/Душан Лайович 6:7(5), 6:2, 6:2

Альберт Рамос-Віньолас вперше зіграв проти Дьєре на хардовому покритті та здобув другу перемогу над сербом у їхніх чотирьох зустрічах. Попередні три рази тенісисти грали на ґрунті.

Роберто Баутіста Агут четвертий сезон поспіль перемагає Кецмановича. Раніше тенісисти грали один проти одного в Цинциннаті (2019), на US Open (2020) та Вімблдоні (2021).

ГРУПА C (Гамбург, Німеччина)
Франція 1-2 Німеччина
Бенжамен Бонзі - Ян-Леннард Штруфф 4:6, 6:2, 5:7
Адріан Маннаріно - Оскар Отте 6:4, 6:3
Ніколя Маю/Артур Ріндеркнех - Кевін Кравіц/Тім Пютц 2:6, 6:3, 6:7(1)

Ян-Леннард Штруфф (№132) відіграв два матчболи у десятому геймі вирішального сету. Для німця це третя перемога цього року над суперником, який входить до топ-60 рейтингу.

Збірна Німеччини не вигравала у Франції у Кубку Девіса з 1938 року. Після тієї зустрічі німці програли у восьми протистояннях поспіль, останнє з яких відбулося у 2015 році.

ГРУПА D (Глазго, Велика Британія)
США 2-1 Велика Британія
Томмі Пол - Деніел Еванс 6:4, 4:6, 6:4
Тейлор Фрітц - Кемерон Норрі 6:2, 6:7(2), 5:7
Раджив Рам/Джек Сок - Енді Маррей/Джо Солсбері 5:7, 6:4, 7:5

Томмі Пол взяв реванш у Еванса за поразку у серпні у чвертьфіналі "Мастерсу" у Монреалі.

Кемерон Норрі зрівняв рахунок у особистих протистояннях з Фрітцем (5-5). Цього року він програв американцю у рамках командного турніру ATP Cup у січні.

Додано HomeAlone:  15/09/22 00:51  Переглядів: 1 600   Рейтинг:: 0