Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ITF

Тенісне антидопінгове агентство наклало санкції на російського гравця, якому ще нема 18 років

Ім’я спортсмена або спортсменки не називають через вік
Тенісне антидопінгове агентство наклало санкції на російського гравця, якому ще нема 18 років
Міжнародне агентство ITIA підтвердило, що російський тенісист(ка) відсторонений від спорту на дев'ять місяців після того, як визнав порушення правил тенісної антидопінгової програми (TADP). Через вік ім’я гравця не називаються.

Гравцеві було 14 років, і він грав лише на своєму другому дорослому турнірі ITF у січні 2022 року, коли зразки були відібрані для випадкової антидопінгової перевірки. Зразок було надіслано до лабораторії, що акредитована WADA, яка виявила наявність мельдонію в пробі А, що пізніше було підтверджено у пробі В.
Відповідно до TADP, гравець відноситься до категорії осіб, що перебувають під захистом, через свій вік, і було встановлено «відсутність істотної провини або недбалості». Через вік гравця, його рівень і відсутність доступу до антидопінгової освіти, санкції була встановлені на дев’ять місяців, починаючи з дати тимчасового відсторонення гравця (5 березня 2022 року).

Це означає, що гравець не має права брати участь у змаганнях або відвідувати будь-які тенісні події, дозволені, організовані чи санкціоновані керівними органами спорту до 4 грудня 2022 року.

З огляду на вік гравця та його недостатню освіту, ITIA забезпечить індивідуальну навчальну сесію, щоб окреслити правила та обов’язки спортивних програм доброчесності для гравця.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.itia.tennis


 

Додано admin:  23/09/22 22:10  Переглядів: 1 522   Рейтинг:: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.