Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Іга Швьонтек про звинувачення на адресу глави Федерації тенісу Польщі: "Я проти насильства у спорті, тенісі та в повсякденному житті"

Перша ракетка світу прокоментувала скандальні новини щодо звинувачень на адресу голови Федерації тенісу Польщі
Іга Швьонтек про звинувачення на адресу глави Федерації тенісу Польщі: "Я проти насильства у спорті, тенісі та в повсякденному житті"
- Я відчуваю, що як діюча лідерка жіночого тенісу, я не можу мовчати через ці події. Я пам’ятаю про те, наскільки ціную свободу обирати, коли я хочу заявляти про свою позицію чи не хочу. Враховуючи власну вразливість, мої знання, кордони і силу, в цей час я повинна підтримати тих, хто страждає, або тих, хто хоче зробити щось подібне і попіклуватись про власне психічне здоров’я. І ось чому я знаю, що коли мова заходить про наругу чи емоційне насилля, найголовніше це подумати про те, наскільки жертви можуть бути чутливі. Тож, коли ми говоримо про щось погане, нам у першу чергу і як найбільше треба думати саме про це. Я намагаюсь зробити це якомога краще.

Я проти насилля в спорті, тенісі, в кожній дисципліні і в щоденному житті. Ось чому, я вважаю серйозною справою ці статті про президента польської тенісної федерації. Керівні органи повинні визначати, що трапилось. Я сподіваюсь, що вони займуться цією справою після публікацій у медіа про людей, з якими вони поспілкувались. Не моя роль виконувати роботу керуючих органів і журналістів, оскільки тема занадто серйозна і стосуються життів і здоров’я людей. Зі свого боку, що я відчуваю, що можу зробити, так це закликати інших у спортивному товаристві, якщо сталось щось погане, та й в будь-який життєвій ситуації, коли має місце фізичне чи психологічне насилля, шукати допомоги. Якщо хтось через це страждає, найголовніше, це подбати про себе, шукати допомоги, наприклад, скористатись гарячими лініями, організаціями, які допомагають тим, хто страждає через насилля.

Це може бути моя роль і те, як я може використати свій вплив у такий ситуації - бути голосом тих, хто намагається навчити інших і нагадати, що пошук допомоги, коли це необхідно, і є найбільш важлива річ. Ключовий момент – це бути чутливими до людей, які страждають через насилля, особливо, коли в них немає засобів і сили, щоб відкрито про це заявити. Ключовий момент – це бути уважним, говорити і намагатись допомагати, коли ми бачимо, що хтось страждає.

Особисто мені пощастило не пережити такі труднощі, жахливі ситуації і я вдячна за це своєму татові, наскільки мудро він вибудував мою кар’єру. В мене приголомшлива команда, я в безпеці і маю таку надзвичайно привілейовану позицію, проте я розумію, що не в усіх спортсменів є така незалежність. Я сподіваюсь, що викриття подібних випадків і уважне та справедливе вирішення таких ситуацій, можуть змінити спорт на краще, як у Польщі, так і у світі.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  25/11/22 17:30  Переглядів: 2 182   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.