Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Александра Еала: "Намагаюся не думати про свої досягнення, щоб ці думки не осіли в моїй голові"

Чемпіонка юніорського US Open-2022 розповіла про свої успіхи, мотивацію та підготовку до нового сезону
Александра Еала: "Намагаюся не думати про свої досягнення, щоб ці думки не осіли в моїй голові"
17-річна Александра Еала увійшла в історію як перша тенісистка з Філіппін, яка виграла матч у WTA-турі, а також перша, яка виграла юніорський турнір Великого Шолома. Еала завершила сезон на 219-й позиції у світовому рейтингу, що стало національним рекордом, і цього місяця з'явилася на обкладинці Vogue Philippines.

- Я намагаюся не думати про все це, щоб ці думки не осіли в моїй голові. Намагаюся не надавати цьому великого значення. Завжди знайдеться хтось більш відомий. Я все ще не там, де хочу бути, і це насамперед те, що опускає мене на землю - мотивація вдосконалюватися і мотивація досягати своїх великих цілей.

Я росла, рівняючись на багатьох людей. На мій погляд, вони не обов'язково мають бути знаменитими, щоб на них рівнятися. Це можуть бути члени сім'ї - мій дідусь, мій брат. Вони не були всесвітньо відомі, але я рівняюся не тільки на їхню гру, а й на те, як наполегливо вони працюють, на їхній менталітет. На Філіппінах багато талантів і багато пристрасті до тенісу.

У тенісі мені подобаються виклики, які він кидає і мені подобається відчуття подолання цих викликів. Це дуже корисно. Теніс зблизив мене з багатьма людьми і навчив мене стількох речей навіть за мою коротку кар'єру. Не тільки як спортсмена, а й як людину. Як бути організованим і дисциплінованим, як розподіляти обов'язки. Те, що я знаю, допоможе мені і після закінчення кар'єри.

Перед наступним сезоном я багато працюю над своєю фізичною підготовкою. Коли я росла, я ніколи не була в хорошій фізичній формі. Але на минулій передсезонці я приділила цьому особливу увагу, а цього року я багато стрибаю. Я намагаюся поліпшити свій фітнес ще більше - це буде наступним кроком у переході моєї гри на новий рівень.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.wtatennis.com


 

Додано admin:  4/12/22 20:31  Переглядів: 1 904   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.