Аделаїда. Коккінакіс переміг в австралійському дербі, Макдональд обіграв п'ятого сіяного в першому колі

Результати першого ігрового дня на турнірі АТР 250 в Аделаїді
Adelaide International 2 • ATP 250
Аделаїда, Австралія • 9-14 січня • хард • $642,735
Чинний чемпіон: Гаель Монфіс (Франція)

Перше коло

Танасі Коккінакіс (Австралія, WC) - Олексій Попирін (Австралія, WC) 6:0, 6:7(5), 7:5
Міомір Кецманович (Сербія, 6) - Кайл Едмунд (Велика Британія, PR) 6:4, 7:5
Алехандро Давидович-Фокіна (Іспанія, 7) - Брендон Накашима (США) 6:2, 7:6(3)
Джек Дрейпер (США) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:4, 6:2
Маккензі Макдональд (США) - Деніел Еванс (Великобританія, 5) 7:5, 7:5

Танасі Коккінакіс майже три години боровся зі своїм співвітчизником за вихід до другого кола. У вирішальному сеті Коккінакіс відігрався, поступаючись 1:3 і зумів зробити ще один брейк у 12-му геймі. Далі австралійцю належить зіграти проти лідера посіву шостої ракетки світу Андрія Рубльова. Коккінакіс програв суперникам із топ-10 останні чотири поєдинки, після перемоги над Роджером Федерером на "Мастерсі" в Маямі у 2018 році.

Маккензі Макдональд взяв реванш у Деніела Еванса за поразку на Australian Open 2020 року. Тоді американець не зміг виграти матч, у якому вів 2-0 за сетами. У другому колі Макдональд зіграє проти переможця матчу між Емілем Руусуворі та Мікаелем Імером.

Додано admin:  9/01/23 17:40  Переглядів: 1 132   Рейтинг:: 0