Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Жабер, Бадоса та інші гравці увійшли до виконавчого комітету в асоціації Джоковича

У PTPA оголосили про склад комітету з 8 учасників
Жабер, Бадоса та інші гравці увійшли до виконавчого комітету в асоціації Джоковича
До складу першого виконавчого комітету PTPA, яку заснували Новак Джокович і Вашек Поспішил у 2020 році, окрім них самих, також увійшли Онс Жабер (Туніс), Паула Бадоса (Іспанія). Бетані Маттек-Сендс (США), Чжен Сайсай (Китай), Губерт Гуркач (Польща), Джон Ізнер (США).

Асоціація стверджує, що «вісімка допоможе підтримати стратегічне керівництво для розвитку PTPA та просування її бізнес-плану».

«Ми вдячні за те, що ця надзвичайно успішна та різноманітна група жінок і чоловіків працює в нашому першому виконавчому комітеті», — сказав виконавчий директор PTPA Ахмад Нассар. «Ці люди представляють одні з найсильніших і найпристрасніших голосів у професійному тенісі, і вони матимуть глибокий вплив на наші зусилля в PTPA служити всім гравцям».

PTPA також оголосила перелік керівних принципів, спрямованих на «захист, повагу та гарантування основних прав гравців»: вживати колективних дій і відстоювати інтереси тенісистів у всьому світі; отримати справедливу частку та умови участі для гравців у тенісному бізнесі; оптимізувати та суворо захищати права тенісистів; захищати добробут тенісистів і захищати гравців від зловживань; а також виступати за найкраще бачення та структуру тенісу в усьому світі та сприяти цьому.

Яким чином організація сподівається втілити ці принципи, якщо жодна з керуючих тенісних асоціацій не визнала її офіційним учасником відносин між керівниками тенісу, турнірами та гравцями, поки невідомо, проте Новак Джокович раніше висловив сподівання, що на якомусь етапі це відбудеться.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  12/01/23 20:00  Переглядів: 969   Рейтинг:: -1  
0 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.