Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

Данилу Медведєву поставили запитання, чи хоче він, щоб припинилася війна в Україні, - росіянин відповів

Данилу Медведєву поставили запитання, чи хоче він, щоб припинилася війна в Україні, - росіянин відповів
На пресконференції після виходу в півфінал на "Мастерсі" в Індіан-Веллс росіянину Данилу Медведєву поставили запитання про війну в Україні. При цьому модератор пресконференції намагався завадити журналістові розвинути тему і отримати більш чітку відповідь

ЖУРНАЛІСТ: У мене для вас складне запитання. Учора ввечері Іга після того, як вона обіграла Радукану, прийшла і сказала, що багато розмов, в основному, зводяться до того, що білоруси й росіяни мають мати право грати, але при цьому вона вважає, що гравці також несуть свою відповідальність, перебуваючи там, де вони перебувають, і маючи доступ до ЗМІ. Вона не розуміє (вона говорила про зняття українського гравця), як українці продовжують змагатися з усім, що відбувається. Вона сказала, що, на її думку, гравці не винні в тому, що народилися в цій чи тій країні, але на них лежить відповідальність. Моє запитання: які ваші думки про тиск на українців, чию країну бомблять, а їхні будинки підривають? Чи вважаєте ви, що провідні гравці несуть відповідальність за використання своїх платформ?
МЕДВЕДЄВ: Так, це складне запитання для відповіді. По-перше, мені безумовно шкода всіх українських гравців і те, через що вони проходять. Звичайно, ситуацію з відмовою Цуренко я не знаю в деталях. Це більше стосується її і, можливо, трохи Соболенко, тому що насправді я дізнався про це тільки наступного дня. Насправді... оскільки я закінчив матч перед ними, я був здивований, що після мене був парний матч. Я думав, що буде одиночний матч, а наступного дня я це побачив.

Говорячи про топ-гравців, звісно, у нас є відповідальність, і залежить від того, як кожна людина, кожна окремо, буде з нею справлятися і дотримуватися. Я завжди говорив одне й те саме: я за мир у всьому світі. І якщо чесно це все, що я можу сказати.

ЖУРНАЛІСТ: Тобто, коли ви говорите... Можу я просто уточнити, будь ласка?
МОДЕРАТОР: Я думаю, цього було достатньо для запитання.

ЖУРНАЛІСТ: Я так не думаю. Ви перервали мене минулого разу. Я хотів би поставити запитання пану Медведєву. Це буде чесно. Це коротко.
МОДЕРАТОР: Ми достатньо обговорили цю тему. Ми маємо перейти до наступного питання.

+

ЖУРНАЛІСТ: Ні, не достатньо.
МЄДВЄДЄВ: Давайте послухаємо запитання, звісно.

ЖУРНАЛІСТ: Спасибі, Даниле.
МЕДВЕДЄВ: Нема за що.

ЖУРНАЛІСТ: Я ціную це. У мене єдине запитання, Ви вже багато місяців говорите, що Ви за мир, і це чудово, але чи хотіли б Ви, щоб в Україні припинилася війна?
МЕДВЕДЄВ: Я скажу, тому що я думаю, що в моїй відповіді є відповідь на це запитання, що я за мир. Тому я повторю ту саму відповідь, тому що я думаю, що це відповідь на ваше запитання.

ЖУРНАЛІСТ: Дякую.
МЕДВЕДЄВ: Дякую.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  16/03/23 09:40  Переглядів: 6 615   Рейтинг:: -2  
0 2
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 3

 1. Користувач offline
  Вячеслав Crane 16 березня 2023 21:16

  они вовсе не боятся, все намного хуже

      Скарга      3
 2. Користувач offline
  Demosua 16 березня 2023 18:41

  Чего они боятся? Их статус и материальное положение такое, что они от какого-то путина никак не зависят! Даже не живут в рф... Хотя , может быть , живут их близкие... 

      Скарга      2
 3. Користувач offline
  Вячеслав Crane 16 березня 2023 11:19

  Путлер тоже хочет, чтобы побыстрее закончилась война, в том смысле чтобы Украина перестала защищаться и он бы ее побыстрее поработил.

      Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.