Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Вікторія Азаренко: "Порадила б Швьонтек подивитися на те, що було зроблено WTA, перш ніж давати коментарі"

Білоруська тенісистка Вікторія Азаренко прокоментувала критику першої ракетки Іги Швьонтек на адресу WTA
Вікторія Азаренко: "Порадила б Швьонтек подивитися на те, що було зроблено WTA, перш ніж давати коментарі"
На пресконференції в Індіан-Веллс польська тенісистка розкритикувала WTA за недостатню підтримку українських гравців, заявивши, що "все, що ми обговорюємо в тенісі, стосується білоруських і російських гравців".

"Очевидно, що є деякі гравці, у яких є якісь інші почуття і поведінка. Загалом я не зовсім поділяю думку Іги. Я б порадила їй подивитися на те, що було зроблено, перш ніж давати коментарі", - сказала Азаренко, яка є членом Ради гравців WTA.

"Очевидно, що як член Ради гравців я буду рада надати всі ті факти, які були зроблені. І я думаю, що це був би більш відповідний спосіб провести цю розмову", - додала Азаренко.

Нагадаємо, що українська тенісистка Леся Цуренко в інтерв'ю французькому виданню L'Équipe розповіла, що вся допомога жіночого туру полягала в тому, що "WTA лише подарувала стрічки у кольорах України, щоб кожен гравець міг продемонструвати свою підтримку українському народу".

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: afp.com


 

Додано admin:  22/03/23 13:40  Переглядів: 15 273   Рейтинг:: -2  
1 3
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.