Мадрид. Давидович Фокіна за 3 години переміг сьому ракетку світу, Алькарас виграв 25-й матч у сезоні

Підсумки п'ятого ігрового дня на турнірі ATP 1000 у столиці Іспанії
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 26 квітня - 7 травня • ґрунт • €8,796,536
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Третє коло

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Григор Димитров (Болгарія, 25) 6:2, 7:5
Даніель Альтмаєр (Німеччина, LL) - Яннік Ганфманн (Німеччина) 7:6(3), 6:3
Борна Чорич (Хорватія, 17) - Губерт Гуркач (Польща, 12) 7:6(3), 6:3
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 29) - Хольгер Руне (Данія, 6) 7:6(1), 5:7, 7:6(5)

+

Карлос Алькарас вдруге зіграв проти Григора Димитрова і здобув другу перемогу. Іспанець виграв 25-й матч у сезоні, виступаючи на шостому турнірі. У четвертому колі Алькарас зіграє проти Олександра Зверєва, якому програв три з чотирьох зіграних поєдинків, а єдину перемогу над ним здобув у фіналі мадридського "Мастерса" торік.

"Лакі лузер" Даніель Альтмаєр уперше в кар'єрі зіграє в четвертому колі "Мастерса". Німецький тенісист здобув лише третю перемогу в кар'єрі в основній сітці турніру АТР 1000 і далі зустрінеться з іспанцем Жауме Мунаром, якому програв усі три очні поєдинки.

Борна Чорич зіграв четвертий матч проти Хуберта Хуркача і здобув третю перемогу. Хорват виграв 15-й матч на ґрунтових "Мастерсах" і вперше з 2017 року зіграє в Мадриді в четвертому колі. Наступний суперник Чорича іспанець Алехандро Давидович Фокіна, якому він програв торік на "Мастерсі" в Індіан-Веллсі.

Алехандро Давидович Фокіна за 3 години 5 хвилин переміг сьому ракетку світу Хольгера Руне. Іспанець вчетверте в кар'єрі переміг суперника з топ-10 і вперше зіграє в четвертому колі домашнього "Мастерса". Для Давидовича Фокіни це 15-та перемога на ґрунтових турнірах АТР 1000. Він перервав серію Хольгера Руне з п'яти перемог поспіль.