Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Умбер і Копфер виграли преміум-"челленджери" в Бордо і Турині

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, що проходили минулого ігрового тижня

BNP Paribas Primrose - ATP Challenger Tour 175
Бордо, Франція • 14-20 травня • ґрунт • €200,000

Фінал
[5] Уго Умбер (Франція, №50) - [7] Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, №61) 7:6(3), 6:4
24-річний Уго Умбер виграв другий поспіль титул на преміум-"челленеджерах". На початку травня француз завоював титул на турнірі аналогічної категорії в Кальярі. Умбер 13-й зіграв у фіналі турніру ATP Challenger і завоював свій 9-й титул. У цьому сезоні француз втретє дійшов до фіналу і виграв другий турнір. У Бордо Умбер заробив €29,370 призових і 175 рейтингових очок. У світовій класифікації французький тенісист тепер посідає 38-й рядок (+12).

Piemonte Open Intesa Sanpaolo - ATP Challenger Tour 175
Турин, Італія • 14-20 травня • ґрунт • €200,000

Фінал
[ALT] [Домінік Копфер (Німеччина, №149) - [Q] Федеріко Гайо (Італія, №337) 6:7(5), 6:2, 6:0

29-річний Домінік Копфер вчетверте в сезоні дійшов до фіналу на "челленеджері" і виграв другий титул. Загалом для німецького тенісиста це був дев'ятий фінал на турнірах цієї категорії та четвертий трофей. Зазначимо, що через дощ півфінали і фінал проводилися на харді в залі. Перемога в Турині принесла Копферу $29,370 призових і 175 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він піднявся на 102-гу позицію (+47).

Нагадаємо, що парний титул у Турині виграв українець Денис Молчанов, який виступав разом з Андрієм Голубєвим із Казахстану.

+

Tunis Open - ATP Challenger Tour 75
Туніс, Туніс • 15-20 травня • ґрунт • $80,000

Фінал
[Q] [Q] Се Сімабукуро (Японія, №234) - Жоффрей Бланкано (Франція, №180) 6:4, 6:4

25-річний Се Сімабукуро вдруге в сезоні (і в кар'єрі) дійшов до фіналу на "челленджері" і завоював другий титул. Японський тенісист стартував у кваліфікації і здобув у Тунісі сім перемог, чотири з яких у вирішальному сеті. Успіх у Тунісі приніс Сімабукуро $10,840 призових і 75 рейтингових очок. У рейтингу АТР він уперше піднявся на 178-ме місце (+56)

Oeiras Open 4 - ATP Challenger Tour 75
Оейраш, Португалія • 15-20 травня • ґрунт • €73,000

Фінал
[7] Факундо Діас Акоста (Аргентина, №134) - [6] Александар Вукич (Австралія, №127) 6:4, 6:3

22-річний Факундо Діас Акоста виграв другий "челленджер" поспіль. Наприкінці квітня аргентинець став чемпіоном на турнірі в Савані (США). Загалом для Діаса Акости це був п'ятий фінальний поєдинок на турнірах цієї категорії та третій титул (усі на ґрунті). Перемога в Португалії принесла аргентинському тенісистові €9,880 і 75 рейтингових очок. У рейтингу АТР цього тижня він посідає 137-ме місце (-3).

Додано admin:  23/05/23 12:00  Переглядів: 1 974   Рейтинг:: 0