Next Gen ATP Finals. Фіс виграв стартовий матч у п'яти сетах, Коболлі переміг торішнього півфіналіста

На молодіжному Підсумковому турнірі АТР зіграно матчі першого туру в Зеленій групі

Флавіо Коболлі (Італія) - Домінік Штрікер (Швейцарія) 4:2, 3:4(7), 4:1, 4:2

Найрейтинговіший учасник молодіжного Підсумкового турніру АТР Артур Фіс стартував із важкої перемоги. Француз перервав свою серію з трьох поразок і виграв 20-й матч в основній сітці на рівні АТР-туру.

"Це був важкий матч. Уперше в житті я граю сет до чотирьох геймів. Усе може змінитися дуже швидко. Я вів 2-1 по сетах, мав брейк-поінти і почувався дуже добре. Потім я програв вирішальний м'яч, і все змінилося, але в підсумку я дуже радий, що виграв сьогодні", - сказав Фіс на корті після своєї перемоги.

Флавіо Коболлі обіграв торішнього півфіналіста Next Gen ATP Finals Домініка Штрікера.

"Сьогодні я довго розминався, тому мені було дуже жарко на корті. Я почав матч дуже добре. Корти такі швидкі, але я діяв швидше ніж Штрікер. Я провів дуже хороший матч і зараз дуже щасливий, - сказав італієць після гри.

У другому турі Зеленої групи Артур Фіс зіграє проти Флавіо Коболлі, а Лука Нарді зустрінеться з Домініком Штрікером.