Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Тренер Іги Швьонтек: "Зараз WTA має вигляд організації, що бореться за виживання і керована не зовсім вигідним для гравців чином"

Тренер першої ракетки світу Іги Швьонтек Томаш Вікторовський висловив свою думку про роботу Жіночої тенісної асоціації та умови проведення Підсумкового чемпіонату WTA в Канкуні
Тренер Іги Швьонтек: "Зараз WTA має вигляд організації, що бореться за виживання і керована не зовсім вигідним для гравців чином"
- Канкун став справжньою ганьбою, якщо говорити про процес ухвалення рішень та організацію турніру. Дівчата мали право почуватися приниженими, і в цьому була проблема. Але її потрібно було вирішувати. Я розмовляю з Ігою про подібні проблеми з самого початку моєї роботи. Умови скрізь різні, і найголовніше - адаптуватися і показувати найкращий теніс у конкретних умовах. Якщо минулого тижня гравець грав чудово, а цього - розводить руками, злиться, засмучується, значить, він ще не професіонал найвищого рівня.

• Іга Швьонтек: "На Підсумковому турнірі ми повинні були показати те, над чим ми працювали на тренуваннях, а не боротися з вітряками"

Якщо чесно, то я дуже розчарований тим, як останнім часом працює WTA, і починаю відчувати, що тенісистки повинні об'єднатися, щоб говорити про найважливіші для них питання одним голосом. У цьому аспекті мої погляди змінюються в останні місяці. Десять років тому я довіряв WTA і був вражений тим, як вона створює умови для розвитку, роботи і навіть задіяння тенісисток після завершення кар'єри. Зараз же вона виглядає як організація, що бореться за виживання і керована не зовсім вигідним для гравців чином.

Я все ж не намагаюся заглиблюватися в це питання, щоб воно не затьмарило головне - спортивну складову. Я прочитав лист гравців до WTA і висловив Ізі свою думку. Очевидно, що Іга, як лідерка світового рейтингу, повинна і буде висловлюватися з питань, які важливі для її кар'єри і кар'єри її колег. Зрештою вона робить це відповідно до своїх власних суджень.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: rp.pl


 

Додано admin:  2/12/23 10:00  Переглядів: 3 345   Рейтинг:: -1  
0 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.