Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Іга Швьонтек: "Пам'ятаю, після того як я виграла свій перший Ролан Гаррос, близько двох місяців я рухалася не в тому напрямку"

Перша ракетка світу Іга Швьонтек поспілкувалася з журналістами напередодні виступів на турнірі WTA 1000 у Дубаї
Іга Швьонтек: "Пам'ятаю, після того як я виграла свій перший Ролан Гаррос, близько двох місяців я рухалася не в тому напрямку"
Чи готувалася я до Дубаю? Особливої підготовки не було, тому що я буквально відразу після Дохи приїхала сюди. Але у мене є досвід минулого року, коли я провела тільки одне тренування, а потім вийшла на матч. Я абсолютно не хвилююся з цього приводу.

- Як ви почуваєтеся, після того як тричі поспіль виграли турнір у Досі? У WTA-турі це трапляється не так часто.
- Це божевілля. Чесно кажучи, коли я приїхала в Доху, я трохи думала про це. Це трохи збільшило мої очікування і тиск. Я щаслива, що під час виступу на турнірі, я змогла зосередитися на правильних речах і якісно виконала свою роботу.

- Наскільки відрізняються умови в Досі та Дубаї? Здається, що там вам грати дуже комфортно, а тут не завжди все йде так, як вам хотілося б.
- Минулого року все було добре. Наскільки я пам'ятаю, покриття було трохи швидшим. Чесно кажучи, це єдиний рік, який я пам'ятаю, тому що за рік до цього я рано програла Олені Остапенко.

Я б сказала, що погодні умови відрізняються. Напевно, ввечері менш волого. Але я не думаю, що це має значення, чесно кажучи.

+

- Ви згадали, що між Дохою і Дубаєм коротка перерва. Чи не думаєте ви про те, як саме краще відновлюватися, щоб мати менший ризик отримати травму через таку коротку паузу?.
- Звісно, є відчуття, що доводиться злегка поспішати. Минулого року було приблизно так само. Що ж, імовірність травми є завжди. У професійному спорті не варто думати про це чи намагатися зазирнути в майбутнє, бо фізично я добре підготовлена.

Звичайно, це залежить і від того, якою буде інтенсивність матчів. У Досі, я б сказала, що фінал був доволі напруженим, але решту поєдинків я тримала під контролем і мені не довелося грати трисетові матчі.

- Щоб довго залишатися на вершині, потрібно багато працювати. Чи не відволікає перший рядок у світі? Чи відволікають вас іноді соціальні мережі або щось інше?
- Я б сказала, що мені вдається добре розмежовувати ці речі. Я не використовую соціальні мережі під час турнірів. Я просто публікую свої матеріали і все.

Звичайно, коли я заходжу в соціальні мережі, коли я не граю в турнірах і так, це може відволікати людину. Я б сказала, що коли ти починаєш досягати успіху, легко зосередитися на бізнес-частині спорту і забути про те, для чого ти тут насправді, про роботу, яку ти маєш виконати.

Пам'ятаю, після того як я виграла свій перший Ролан Гаррос, близько двох місяців я рухалася не в тому напрямку. Тренування не були пріоритетом у моєму розкладі, у моїй голові, розумієте? Пам'ятаю, моїй команді довелося підштовхувати мене до того, щоб я повернулася на правильний шлях.

Я думаю, так, соціальні мережі та Інтернет можуть відволікати вас, і взагалі вся ця комерційна сторона спорту, якщо ви погано збалансуєте її.

Свій стартовий матч на турнірі в Дубаї Іга Швентек проведе сьогодні проти Слоан Стівенс. У разі перемоги вона може зіграти проти Еліни Світоліної.

 

Додано admin:  20/02/24 17:25  Переглядів: 2 313   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.