Світовий теніс / WTA –
Іга Швьонтек: "Пам'ятаю, після того як я виграла свій перший Ролан Гаррос, близько двох місяців я рухалася не в тому напрямку"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
Чи готувалася я до Дубаю? Особливої підготовки не було, тому що я буквально відразу після Дохи приїхала сюди. Але у мене є досвід минулого року, коли я провела тільки одне тренування, а потім вийшла на матч. Я абсолютно не хвилююся з цього приводу. - Як ви почуваєтеся, після того як тричі поспіль виграли турнір у Досі? У WTA-турі це трапляється не так часто. - Це божевілля. Чесно кажучи, коли я приїхала в Доху, я трохи думала про це. Це трохи збільшило мої очікування і тиск. Я щаслива, що під час виступу на турнірі, я змогла зосередитися на правильних речах і якісно виконала свою роботу. - Наскільки відрізняються умови в Досі та Дубаї? Здається, що там вам грати дуже комфортно, а тут не завжди все йде так, як вам хотілося б. - Минулого року все було добре. Наскільки я пам'ятаю, покриття було трохи швидшим. Чесно кажучи, це єдиний рік, який я пам'ятаю, тому що за рік до цього я рано програла Олені Остапенко. Я б сказала, що погодні умови відрізняються. Напевно, ввечері менш волого. Але я не думаю, що це має значення, чесно кажучи.
- Ви згадали, що між Дохою і Дубаєм коротка перерва. Чи не думаєте ви про те, як саме краще відновлюватися, щоб мати менший ризик отримати травму через таку коротку паузу?. - Звісно, є відчуття, що доводиться злегка поспішати. Минулого року було приблизно так само. Що ж, імовірність травми є завжди. У професійному спорті не варто думати про це чи намагатися зазирнути в майбутнє, бо фізично я добре підготовлена. Звичайно, це залежить і від того, якою буде інтенсивність матчів. У Досі, я б сказала, що фінал був доволі напруженим, але решту поєдинків я тримала під контролем і мені не довелося грати трисетові матчі. - Щоб довго залишатися на вершині, потрібно багато працювати. Чи не відволікає перший рядок у світі? Чи відволікають вас іноді соціальні мережі або щось інше? - Я б сказала, що мені вдається добре розмежовувати ці речі. Я не використовую соціальні мережі під час турнірів. Я просто публікую свої матеріали і все. Звичайно, коли я заходжу в соціальні мережі, коли я не граю в турнірах і так, це може відволікати людину. Я б сказала, що коли ти починаєш досягати успіху, легко зосередитися на бізнес-частині спорту і забути про те, для чого ти тут насправді, про роботу, яку ти маєш виконати. Пам'ятаю, після того як я виграла свій перший Ролан Гаррос, близько двох місяців я рухалася не в тому напрямку. Тренування не були пріоритетом у моєму розкладі, у моїй голові, розумієте? Пам'ятаю, моїй команді довелося підштовхувати мене до того, щоб я повернулася на правильний шлях. Я думаю, так, соціальні мережі та Інтернет можуть відволікати вас, і взагалі вся ця комерційна сторона спорту, якщо ви погано збалансуєте її. Свій стартовий матч на турнірі в Дубаї Іга Швентек проведе сьогодні проти Слоан Стівенс. У разі перемоги вона може зіграти проти Еліни Світоліної. |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться