Маямі. Махач за 3,5 години переміг Маррея, О'Коннелл став наступним суперником Сіннера

Данило Медведєв (-, 3) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 30) 7:5, 6:1
Томаш Махач (Чехія) - Енді Маррей (Велика Британія) 5:7, 7:5, 7:6(5)
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Мартін Дамм (США, WC) 7:6(5), 7:6(5)

• Маямі. Сіннер уникнув поразки в матчі з Грікспором, Руне взяв лише два гейми у своєму стартовому поєдинку на турнірі

Томаш Махач вдруге зіграв проти Енді Маррея і вдруге його обіграв (раніше тенісисти зіграли в цьому сезоні в Марселі). Чеський тенісист не зумів подати на матч за рахунку 5:4 у вирішальному сеті, а на тай-брейку виграв чотири розіграші поспіль із рахунку 3-5. Поєдинок тривав 3,5 години ігрового часу. Махач уперше пройшов до 1/8 фіналу на "Мастерсі" і далі зіграє проти Маттео Арнальді, якого розгромив торік у кваліфікації турніру в Дубаї.

Крістофер О'Коннелл уперше зіграє в 1/8 фіналу на "Мастерсі", після перемоги над дебютантом турнірів АТР Мартіном Даммом. У четвертому колі австралієць зіграє проти третьої ракетки світу Янніка Сіннера, якого переміг у їхньому єдиному очному поєдинку на турнірі в Атланті 2021 року.