Монте-Карло. Руне відіграв два матчболи і за 3,5 години переміг Димитрова, Джокович взяв реванш у Музетті

Каспер Рууд (Норвегія, 8) - Губерт Гуркач (Польща, 10) 6:4, 6:2
Хольгер Руне (Данія, 7) - Григор Димитров (Болгарія, 9) 7:6(9), 3:6, 7:6(2) - відіграв 2 матчболи
Яннік Сіннер (Італія, 2) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 6:4, 6:2

• Монте-Карло. Де Мінор уперше зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" на ґрунті, Циципас не без проблем переміг Звєрєва

Новак Джокович вп'яте зіграв проти Лоренцо Музетті та здобув четверту перемогу в цьому протистоянні. Сербський тенісист взяв у італійця реванш за поразку на цьому турнірі минулого року. Джокович уперше з 2019 року зіграє в Монте-Карло у чвертьфіналі та за вихід до півфіналу зіграє проти Алекса де Мінора, якому програв цього сезону на United Cup в Австралії (загальний рахунок їхнього протистояння 1-1).

Каспер Рууд перервав шестиматчеву переможну серію Губерта Гуркача на ґрунті, здобувши другу перемогу в третьому матчі їхнього очного протистояння. Норвезький тенісист виграв 25-й матч на ґрунтових "Мастерсах" і вперше з 2021 року зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" в Монте-Карло. Наступний матч Рууд проведе проти Уго Умбера, якому поступається 1-3 в особистому протистоянні, але виграв їхній єдиний матч на ґрунті.

Хольгер Руне взяв реванш у Григора Димитрова за поразку у фіналі турніру в Брісбені на початку року і перервав семиматчеву серію перемог болгарського тенісиста. У третьому сеті датчанин врятував два матчболи на своїй подачі за рахунку 5:6, а на свою перемогу витратив 3,5 години ігрового часу. Руне вперше в сезоні переміг суперника з топ-10 і виграв цього року шостий із восьми своїх матчів, які завершилися у вирішальному сеті. За місце в півфіналі Руне зіграє проти другої ракетки світу Янніка Сіннера, якого обіграв у торішньому півфіналі цього турніру (загальний рахунок протистояння 2-1 на користь Руне).