Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

"Мастерс" у Парижі чи новий турнір у Саудівській Аравії? Тенісні боси шукають, куди рухатися далі

Новини

За інформацією ЗМІ, цього тижня в Лондоні відбудеться зустріч керівників тенісних організацій
"Мастерс" у Парижі чи новий турнір у Саудівській Аравії? Тенісні боси шукають, куди рухатися далі
Видання The Athletic стверджує, що найближчими днями керівництво тенісу збереться в пошуках компромісу щодо подальшого розвитку спорту.

Ця зустріч стане спробою виробити спільну програму, за якою теніс збільшить свій прибуток, популярність і сталий розвиток. Наразі є два так звані "табори" зі своїми планами змін в існуючій системі тенісу.

Голова АТР Андреа Гауденці вже не перший рік прагне розвивати стосунки з Саудівською Аравією та знайти спосіб, щоб прийняти їхні пропозиції інвестувати в теніс. При цьому Гауденці не планує глобальних змін до календаря або його реформування, окрім як виконання вимоги саудівських спонсорів - нового турніру в цій країні. У виданні The Athletic стверджують, що деякі з гравців вважають такий план неприйнятним, адже він не вирішує питання завантаженого календаря. WTA при цьому вже оголосили про трирічний контракт на проведення в Саудівській Аравії свого Підсумкового турніру.

"Хоча план Гауденці передбачає вливання грошових коштів, переважно від продажу ліцензії на новий турнір, критики кажуть, що йому бракує реального плану сталого розвитку в майбутньому. Нічого не зміниться в розколотому спортивному бізнесі, в якому турніри конкурують один з одним за спонсорські та телевізійні контракти".

Керівники турнірів Grand Slam (зокрема федерації США та Австралії) прагнуть реалізувати ідею преміум-туру в тенісі, аналогічну до наявного формату у Формулі-1. Цей новий тур включав би 10 об'єднаних турнірів (для першої сотні тенісистів), чотири "мейджора" і Підсумкові турніри, які б мали б стати складовими більш оптимального для топ-гравців календаря з січня по початок листопада. Дохід із преміум-туру могли б використовувати для інвестицій у менші турніри, які б фактично слугували як кваліфікаційний етап до туру найсильніших. За інформацією ЗМІ, цей план існує лише на папері у вигляді доповідей та аналізу консультантів, однак на відміну від тандему "Гауденці - саудівці" не має чіткого списку спонсорів та інвесторів, хоча й передбачає оптимізацію календаря, що в перспективі зробить теніс комфортнішим для гравців і для вболівальників.

"Цей проєкт став би великим підйомом для турнірів Grand Slam, особливо зараз, коли вони намагаються просуватися вперед в інших своїх проєктах. Американська тенісна асоціація (USTA), яка є власником Відкритого чемпіонату США, почала шукати схвалення на ще одну масштабну реконструкцію Національного тенісного центру Біллі Джин Кінг, а Вімблдон планує масштабне розширення на сусідні майданчики для гольфу".

"The Athletic" пише, що одним із варіантів компромісу міг би стати сценарій, за яким новий турнір у Саудівській Аравії стане частиною преміум-туру. Таким чином, теніс прийме пропозицію великих інвестицій з боку королівства в Тури, але й змінить свою систему і календар, як до цього прагнуть "мейджори".

За таких умов постає питання, коли проводити нові змагання. Серед варіантів щодо дат, які обговорюється і мають свої переваги та перешкоди для реалізації, та з огляду на погодні умови, існують такі: початок січня (але в цей час проводиться турнір United Cup та маленькі турніри в Австралії та Новій Зеландії), лютий після Відкритого чемпіонату Австралії (в цей час відбувається серія змагань Доха - Дубай) або ж жовтень (час проведення Мастерса в Парижі). За інформацією видання французька федерація начебто може погодитися на такий крок, якщо це "принесе мир" у тенісний світ, хоча публічно запевняє про намір зберегти паризький турнір. Тож журналісти очікують, що цього тижня тенісні керівники внесуть більше ясності щодо можливого компромісу.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  16/04/24 16:00  Переглядів: 1 624   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.