Світовий теніс / WTA –
Штутгарт. Швьонтек та Радукану знову зустрінуться у чвертьфіналі, Паоліні обіграла ЖаберНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
Porsche Tennis Grand Prix - WTA 500 Штутгарт, Німеччина • 15-21 квітня • грунт (зал) • $922,573 Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Друге коло Іга Швьонтек (Польща, 1) - Елізе Мертенс (Бельгія) 6:3, 6:4 Емма Радукану (Велика Британія, WC) - Лінда Носкова (Чехія) 6:0, 7:5 Олена Рибакіна (Казахстан, 4) - Вероніка Кудерметова (-) 7:6(3), 1:6, 6:4 Жасмін Паоліні (Італія) - Онс Жабер (Туніс, 7) 7:6(8), 6:4 Марта Костюк (Україна) - Чжен Ціньвень (Китай, 5) 6:2, 4:6, 7:5 Коко Гауфф (США, 3) - Саша Вікері (США, Q) 6:3, 4:6, 7:5 Маркета Вондроушова (Чехія, 6) – Анастасія Потапова (-) 7:6(5), 6:1 Арина Соболенко (-, 2) - Паула Бадоса (Іспанія) 7:6 (4), 4:6, 3:3 (відмова)
Іга Швьонтек та Емма Радукану проведуть третю очну зустріч (у попередніх двох виграла полька), у тому числі другу у Штутгарті. Два роки тому Швьонтек була сильнішою за британку також у чвертьфіналі з рахунком 6:4, 6:4. Жасмін Паоліні (№14 WTA) вперше за три зустрічі обіграла Онс Жабер і записала до свого активу четверту перемогу над суперницею, яка входить до топ-10 рейтингу. Далі італійка зіграє проти четвертої ракетки світу Олени Рибакіної (1-1). Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться