Світовий теніс / WTA –
Іга Швьонтек: "Приємно грати в півфіналі проти топ-гравця, відчувати, що ти можеш грати у свій теніс і насолоджуватися ним"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
- Іго, ще один фінал тут, у Римі. Що ви думаєте про своє повернення у фінал? - Безумовно, я дуже схвильована і щаслива вже від самого турніру. Мені також дуже сподобалося грати сьогодні. Я просто пишаюся собою. - Як би ви оцінили гру Коко і наскільки ефективним був її ігровий план сьогодні порівняно з Цинциннаті, коли вона обіграла вас? Чи був він сьогодні кращим? - Ну, важко порівнювати. У Цинциннаті в нас одне з найшвидших хардових покриттів у турі. Дійсно важко порівнювати. Але я знаю, що в Цинциннаті я робила деякі речі неправильно, і я не хотіла повторювати ці помилки. Напевно, з точки зору тактики я просто зосередилася на собі. Я не намагалася зрозуміти, чи буде вона грати так само чи ні. Зазвичай гравці змінюють тактику, коли ми переходимо на інше покриття. Я була готова до чого завгодно. Я була готова просто дотримуватися свого плану і бути послідовною. - Коко сказала, що так, як вона грала, вона, мабуть, перемогла б будь-кого, крім вас. Це приємний комплімент. Що ви про це думаєте? - Це, безумовно, приємні слова. Мені важко сказати. Вона сама грає в такий теніс і відчуває, що вона може робити з ракеткою. Тож, звісно, це комплімент від неї. - Коли ви ось так б'єте по лініях, як в останньому геймі, чи бувають невеличкі моменти, коли ви майже почуваєтеся непереможною? - Ні. Якби я так відчувала себе, я б не грала так добре, тому що я завжди намагаюся нагадувати собі, що я не повинна нічого очікувати, нічого сприймати як належне. Зазвичай, коли я відчуваю, що це буде віннер, це буде виграшний гейм, цього не відбувається, тож... Мені доводиться думати трохи по-іншому, щоб бути більш результативною. - На початку ви сказали, що вам сподобалося грати сьогодні. Що зробило цей матч приємнішим, ніж просто чергова перемога? - Мені сподобалися всі мої матчі тут. Я просто не говорила цього раніше. Я не знаю. Приємно грати в півфіналі проти топ-гравця, відчувати, що ти можеш грати у свій теніс і насолоджуватися ним. Хоча це було нелегко, я відчувала, що можу грати у свій теніс. Тому це було дуже приємно. - У Мадриді ви сказали, що важливість цієї перемоги залежатиме від того, що станеться протягом наступних кількох тижнів. Протягом цих двох тижнів, як часто ви згадуєте той матч? Якщо ви згадуєте його зараз, наскільки він допоміг вам у Римі? - Чесно кажучи, у мене не було багато часу, щоб проаналізувати його і подумати про нього. Це як виграти турнір і відразу поїхати в інше місце. Важко іноді по-справжньому думати про минуле, коли ти постійно маєш зосереджуватися на майбутньому. Думаю, цей матч надав мені впевненості, що я можу перемогти, навіть якщо я почуваюся не найкращим чином або перебуваю в стресовому стані на початку. Я все ще можу відігратися. Можливо, я менше хвилююся перед матчами, бо знаю, що навіть якщо в мене будуть проблеми, я зможу це подолати, якщо буду наполегливо працювати. Ось таке відчуття в мене є. Загалом, як я вже говорила, у мене було не так багато часу, щоб усе проаналізувати. Так, я все одно винесу з цього певні уроки, але потрібен час, щоб переварити це, а я відчуваю, що у мене цього часу не було. - Якщо ви гратимете проти Соболенко, то, очевидно, це виклик грати з кимось, з ким ти грала всього два тижні тому. Здається, колись після мадридського матчу, ви натякали, що не у всіх моментах грали краще. Наскільки зміна умов змінить ситуацію? - Чесно кажучи, я не думаю, що є сенс думати про ці два матчі як про одне продовження історії, тому що це абсолютно різні турніри. Ну, і тиждень теж різний. Не схоже, що все буде однаково. Я постараюся бути в сьогоденні, не думати про Мадрид. Очевидно, мені потрібно проаналізувати цей матч з точки зору тактики. Не надто багато, тому що він був досить напруженим. Думаю, ми обидві могли б зробити деякі речі краще. Це вже зовсім інша історія. Я просто зосереджуся на тому, щоб бути в моменті.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться