Світовий теніс / Ролан Гаррос –
Ролан Гаррос. Осака ледь не втратила перемогу у стартовому матчі, Гарсія та Кенін зустрінуться у другому коліНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
Roland Garros - Grand Slam Париж, Франція • 26 травня - 8 червня • грунт • €22,112,000 Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд Перше коло Наомі Осака (Японія, SR) - Лучія Брондзетті (Італія) 6:1, 4:6, 7:5 Яна Фетт (Хорватія, LL) - Джессіка Боусас Манейро (Іспанія) 6:2, 3:6, 7:5 Марі Боузкова (Чехія) - Вероніка Кудерметова (-, 29) 6:2, 6:4 Донна Векич (Хорватія) - Леся Цуренко (Україна) 6:5 (відмова) Марта Костюк (Україна, 18) - Лаура Пігоссі (Бразилія, Q) 7:5, 6:7(4), 6:4 Ван Яфань (Китай) - Марія Тимофєєва (-) 6:3, 6:3 Даяна Ястремська (Україна, 30) - Айла Томлянович (Австралія, WC) 3:6, 6:3, 6:3 Олена Остапенко (Латвія, 9) - Жаклін Крістіан (Румунія) 6:4, 7:5 Софія Кенін (США) - Лаура Зігемунд (Німеччина) 4:6, 6:4, 6:2 Каролін Гарсія (Франція, 21) - Єва Лис (Німеччина, Q) 4:6, 7:5, 6:2
Наомі Осака у вирішальному сеті матчу проти Лучії Брондзетті вела з рахунком 4:0, проте після цього програла п'ять геймів поспіль. Нагадаємо, що японка пропускала торішній розіграш турніру через вагітність. Її найкращий результат у Парижі - третє коло у 2016, 2018 та 2019 роках. Наступна суперниця Осаки визначиться у матчі Іга Швьонтек - Леолія Жанжан. Каролін Гарсія дев'ятий рік поспіль успішно стартувала на Ролан Гаррос і спробує вперше з 2020 року вийти до третього кола, якщо обіграє Софію Кенін. Американка виграла у двох попередніх протистояннях із французькою тенісисткою, які проходили на харді та траві. Яна Фетт та Ван Яфань здобули свої перші перемоги в основній сітці Ролан Гаррос. Хорватка раніше шість разів програвала у відбірковій сітці (включно з поточним турніром), а китайська тенісистка вже двічі грала в основі (2018, 2019). Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram Друзі, проєкт "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться