Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Олександр Зверєв: "Коли дізнався, що граю в першому колі проти Надаля, то подумав, що це жарт"

Четверта ракетка світу німецький тенісист Олександр Зверєв прокоментував свій матч першого кола Ролан Гарросу, в якому він зіграє проти іспанця Рафаеля Надаля
Олександр Зверєв: "Коли дізнався, що граю в першому колі проти Надаля, то подумав, що це жарт"
Про результати жеребкування Ролан Гаррос

"Я був на корті Шатріє на тренуванні з Рубльовим, а потім після закінчення тренування, яке насправді було чудовим, мій брат сказав мені, що в першому колі я граю з Рафаелем Надалем. Я спочатку подумав, що він жартує (усміхається). Маємо, що має. Уже як маємо. Я думаю, що ми обидва, якби в нас був вибір, ми б вибрали по-іншому, напевно. Я можу вам гарантувати, що Новак не хотів грати з Рафою в першому колі, Алькарас не хотів грати, Яннік не хотів грати з ним. Я не хочу грати з ним у першому раунді, але що є, те є. Він був травмований. Він не грав багато. Його рейтинг такий, який є. Звичайно, це не ідеально, але водночас, ви нічого не можете вдіяти. Усі зараз в очікуванні важкої битви і важкого першого раунду. Я думаю, що і він, і я з нетерпінням чекаємо цього.

Очевидно, якщо бути дуже чесним, я хотів зіграти з Рафою ще раз у своїй кар'єрі, у його кар'єрі, тому що я не хотів, щоб моїм останнім спогадом про гру проти Рафи було те, як я покидаю корт на інвалідному візку. Тому в ідеалі я хотів би зіграти з ним на пізнішій стадії, але так сталося, як сталося. Цього року він несіяний, а я - сіяний. Знаєте, це важкий жереб, але це важкий жереб для нас обох. Подивимося, як воно буде в понеділок.

Я збираюся налаштуватися на гру проти Рафи в топовій формі. Це те, чого я від нього очікую. Я очікую, що він буде у своїй найкращій формі. Я очікую, що він покаже на цьому корті найкращий теніс, який він показував довгий час. У 2022 році, я пам'ятаю, що він приїхав на Ролан Гаррос, не вигравши Монте-Карло, не вигравши Мадрид, не вигравши Рим. Він приїхав на цей турнір, і всі були такі: "О, великий знак питання, о, він такий і такий". Він приїхав і домінував протягом усього турніру. Тож, на мою думку, я думаю, що він буде найкращим Рафою Надалем. Я думаю, що він буде в найкращій формі, і так я і налаштовуюся на цей матч".

Про судовий процес проти нього

"Я буду тут, на турнірі, я не буду їхати до Німеччини. Чи впливає це на мене? Зовсім ні. Зрештою, я вірю в німецьку систему. Я також вірю в правду. Я повинен бути впевнений, що я знаю, що я зробив, і знаю, чого я не робив. Це те, що врешті-решт з'ясується, і я маю в це вірити. Знаєте, все інше не в моїх руках. Не те що, не в моїх руках, але я вірю, що не програю цей процес. Немає жодного шансу, що я програю. Тому я можу грати спокійно, і я думаю, що мої результати показують це. Перемога в Римі, виграш такого великого титулу, і тепер, бути тут... Тобто якби я думав про це, я б не грав так, як граю зараз".

Поєдинок між Олександром Зверєвим і Рафаелем Надалем пройде сьогодні третім запуском на Центральному корті турніру

+


 

Додано admin:  27/05/24 11:30  Переглядів: 5 754   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.