Світовий теніс / Ролан Гаррос –
Ролан Гаррос. Андреєску повернулася до Туру після дев'ятимісячної паузиНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Roland Garros - Grand Slam Париж, Франція • 26 травня - 8 червня • грунт • €22,112,000 Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд Перше коло Крістина Букша (Іспанія) - Юлія Стародубцева (Україна, Q) 6:4, 6:1 Елізабетта Коччаретто (Італія) - Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 13) 3:6, 6:4, 6:1 Каміла Осоріо (Колумбія) - Ангеліна Калініна (Україна) 3:6, 7:6(2), 4:1 (відмова) Анна Калинська (-, 23) - Клара Бюрель (Франція) 7:6 (3), 7:5 Б'янка Андреєску (Канада, SR) - Сара Соррібес Тормо (Іспанія) 7:5, 6:1 Еліна Світоліна (Україна, 15) - Кароліна Плішкова (Чехія) 3:6, 6:4, 6:2 Діан Паррі (Франція) - Фіона Ферро (Франція, WC) 3:6, 6:3, 6:3 Ана Богдан (Румунія) - Ельза Жакмо (Франція, WC) 6:1, 6:3 Варвара Грачова (Франція) - Марія Саккарі (Греція, 6) 3:6, 6:4, 6:3 Бернарда Пера (США) - Нао Хібіно (Японія) 6:2, 6:0 Ірина-Камелія Бегу (Румунія, SR) - Хулія Ріера (Аргентина, Q) 6:2, 6:2 Лінда Носкова (Чехія, 27) - Гарріет Дарт (Велика Британія) 7:6(3), 6:4
Б'янка Андреєску провела свій перший матч із початку серпня минулого року. Зазначимо, що канадка не грала на турнірах через проблеми зі спиною. Андрєску вп'яте грає в основній сітці Ролан Гаррос. Її найкращий результат у Парижі – третє коло у попередньому сезоні. Бернарда Пера провела другу зустріч із Нао Хібіно на рівні Grand Slam. У 2021 році вона поступилася японці в першому колі Вімблдону. Нао Хібіно та Гарріет Дарт продовжили свої серії поразок: японка програла шостий матч поспіль, а британка - п'ятий. >>> Гауфф виграла 50-й матч на рівні Grand Slam, Вондроушова та Жабер зіграють у другому колі Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram Друзі, проєкт "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться