Світовий теніс / US Open

US Open. Пегула програла у вирішальному матчі та не змогла виграти свій дебютний титул Grand Slam

Джессіка Пегула поступилася у фіналі Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 26 серпня - 8 вересня • хард • $30,329,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Джессіка Пегула (США, 6) - Арина Соболенко (-, 2) 5:7, 5:7

Американська тенісистка зазнала шостої поразки у восьми зіграних матчах проти Соболенко, у тому числі другої поспіль. Три тижні тому Пегула програла їй у фінальному протистоянні на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті.

У другому сеті сьогоднішнього фіналу американка відігралася з рахунку 3:0 на користь Соболенко, вигравши п'ять геймів поспіль, але не змогла перевести гру у вирішальний сет.

Джессіка - третя американська тенісистка, яка зіграла у фіналі домашнього "мейджора", будучи старше 30 років. Таке раніше вдавалося Мартіні Навратіловій та Серені Вільямс. Також вона стала найбільш віковою американкою, яка провела свій дебютний вирішальний матч на турнірі Grand Slam.

Зазначимо, що у Відкритій Ері (з 1968 року) лише дев'яти американкам вдавалося виграти одиночний титул на US Open. Для Пегули це був третій фінал на турнірах Grand Slam: у 2022 році вона разом із Коко Гауфф програла у матчі за титул на Ролан Гаррос, а минулого сезону у дуеті з Остіном Країчеком не змогла виграти трофей на US Open.

За підсумками свого виступу на турнірі в Нью-Йорку Джессіка Пегула наступного понеділка повторить свій персональний рекорд у світовому рейтингу, піднявшись на третю позицію.