Український теніс / Юніори

Індіан-Веллс (ITF Juniors). Білокінь програє у чвертьфіналі

Маргарита Білокінь не зуміла вийти у півфінал юніорського турніру в США

У чвертьфінальному матчі 17-річна українка, посіяна під другим номером, за 1 годину 50 хвилин поступилася 16-річній Еммі Наварро зі Сполучених Штатів: 3:6, 4:6.

На початку стартового сету тенісистки зробили по брейку, а у восьмому геймі Білокінь вела 40-0 на своїй подачі, але не зуміла зрівняти рахунок, щоб мати шанси на перемогу в сеті.

Поступаючись 0:2 у другому сеті, киянка виграла три гейми поспіль, а після рахунку 4:3 на користь суперниці Маргарита викликала на корт фізіотерапевта, поскаржившись на проблеми з лівим коліном. Через кілька хвилин гра поновилася, але Білокінь після цього змогла виграти лише гейм на своїй подачі.

Зазначимо, що в попередніх двох зустрічах з американкою, які пройшли в 2016 та 2017 роках, Маргарита святкувала перемогу.