Кань-сюр-Мер. Ястремська вийшла до другого кола турніру

Даяна Ястремська успішно стартувала в основній сітці турніру у Франції

Кань-сюр-Мер, Франція • 7-13 мая • грунт • $100,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Даяна Ястремська (Україна, Q) - Олівія Роговська (Австралія) 7:5, 6:2

У першому сеті 17-річна українка вела з рахунком 5:2, проте не реалізувала потрійний сетбол в наступному геймі і дозволила суперниці зрівняти рахунок.

Ястремська захистила свою подачу і потім їй знадобилося ще два сетболи, щоби завершити сет на свою користь. На початку другого сету тенісистки обмінялися брейками, після чого Даяна до кінця зустрічі зробила ще два брейки.

Матч тривав 1 годину 8 хвилин, і за цей час уродженка Одеси виконала один ейс, допустивши при цьому чотири подвійні помилки, реалізувала шість з одинадцяти брейк-поїнтів і програла три гейми на своїй подачі.

За місце в чвертьфіналі французького 100-тисячника Ястремська посперечається зі швейцаркою Жиль Тайхманн, яка обіграла другу ракетку турніру Полін Парментьє з Франції. У 2016 році Даяна обіграла представницю Швейцарії на шляху до титулу на 25-тисячнику в бразильському Кампінасі.