Український теніс / Юніори

Юніори. Ткаленко виграв парний турнір ITF Juniors в Естонії, дві українки здобули дебютні титули

Підсумки виступів українських юніорів на турнірах ITF та Tennis Europe

Ерік Ткаленко став переможцем парного турніру ITF Juniors четвертої категорії у Таллінні (Естонії). У фінальному поєдинку українець разом із канадцем Матіасом Уве Каском, посіяні на турнірі під першим номером, обіграли другу сіяну пару змагань Людвіга Хеде та Філіпа Стиделла зі Швеції 6:3, 5:7, 10-7. Для 17-річного українця це другий юніорський парний титул цього року та третій за його кар'єру.
Дар'я Єсипчук зіграла у фіналі турніру ITF Juniors другої категорії у чеському Пльзені. У вирішальному матчі 16-річна українка та її напарниця Іоана Константинова з Болгарії поступилися парі Сюзанна Беднарж (Польща)/Аліса Октябрьова (-) 6:4, 4:6 5-10. Єсипчук боролася за свій четвертий парний титул ITF Juniors та другий цього сезону. Минулого тижня українка також дійшла до парного фіналу на аналогічному турнірі у Німеччині.

16-річна Катерина Крючкова виграла свій дебютний титул ITF Juniors, перемігши у парних змаганнях п'ятої категорії у Паолі (Мальта). У вирішальному матчі українка разом із італійкою Джуліаною Джардіною обіграли італійську пару Джудітта Бельтрамі/Віола Сантапаола 6:3, 3:6, 10-8.

Марія Ємшанова разом із тенісисткою зі Словаччини Ванессою Салайовою виграли парний турнір Tennis Europe U16 другої категорії у Чаковці (Хорватія). У фіналі українсько-словацька пара завдала поразки угорсько-румунській парі Ізабелла Жосану/Ілінка Сажмар 7:6(4), 6:2. 14-річна українка вперше перемогла на змаганнях Tennis Europe другої категорії, раніше в її активі було три перемоги на парних турнірах третьої категорії (одна цього року).

15-річна Аріна Кривенкова виграла свій дебютний титул Tennis Europe, ставши чемпіонкою парного турніру U16 третьої категорії у Ватерлоо (Бельгія). Українка разом з Джесікою Парою з Португалії, у фіналі змагань перемогли німецько-люксмбурзьку пару Тетяна Сімерс/Матільде Умберт 6:3, 7:6(5).

Дарія Медвєдєва стала призером змагань Tennis Europe U14 третьої категорії у Каунасі (Литва). 14-річна українська тенісистка зіграла свій перший фінал на цьому рівні, але не змогла дограти вирішального матчу проти Юлії Ляхової, відмовившись від продовження боротьби, програвши перший сет 0:6.

Додано admin:  4/07/22 10:20  Переглядів: 2 107   Рейтинг:: 0