Новини / Український теніс

Куртя-де-Арджеш (M15). Білобородько виграв другий парний титул у сезоні

Український тенісист Ілля Білобородько став переможцем у парному розряді на турнірі ITF M15 у Румунії
У фінальному поєдинку українець разом з італійцем Лоренцо Клавері обіграли лідерів посіву Себастьяна Гіму та Дана Олександру Томеску з Румунії 6:2, 6:3. Зазначимо, що під час турніру українсько-італійський тандем не програв жодного сета і обіграв другу та першу сіяну пару.

Ілля Білобородько виграв другий парний титул та другий на турнірах ITF M15. У червні він став переможцем на змаганнях у Німеччині, разом із ще одним українцем – Володимиром Ужиловським.