Український теніс / ITF

Крайова (M15). Білобородько вперше у сезоні зіграє у півфіналі турніру ITF

Український тенісист здобув перемогу у чвертьфіналі турніру ITF у Румунії
Ілля Білобородько за 2 години 18 хвилин обіграв молдавського тенісиста Іллю Сніцаря 6:3, 7:5. Українець один раз подав навиліт, припустився трьох подвійних помилок, реалізував 5 з 10 зароблених брейк-поінтів і програв три гейми на своїй подачі. Білобородько втретє зіграв проти Сніцаря та здобув третю перемогу.

Українець вперше у сезоні зіграє у півфіналі турніру ITF та вп'яте у своїй кар'єрі. Суперником Білобородько (№694 АТР) буде лідер посіву з Румунії Ніколас Давид Йонел (№279 АТР), який виграв вісім останніх своїх матчів і ставав переможцем трьох турнірів ITF цього року.

Додано admin:  19/08/22 13:35  Переглядів: 1 172   Рейтинг:: 0