Катерина Баіндл завершила виступ на турнірі WTA 125 в Італії
Open delle Puglie - WTA 125
Барі, Італія • 5-11 вересня • ґрунт • $115,000

Перше коло
Катерина Баіндл (Україна) - Данка Ковінич (Чорногорія, 2) 4:6, 7:6(3), 7:6(6)

Тенісистки провели на корті три з половиною години. На тай-брейку вирішального сету Баіндл не змогла продати матчбол, ведучи з рахунком 6-5. Протягом зустрічі українка виграла п'ять геймів на подачі суперниці, а Ковінич зробила шість брейків.

Катерина зазнала другої поразки у чотирьох матчах проти чорногорки. Востаннє вони грали одна проти одної у 2017 році на турнірі ITF W100 у Трнаві, де сильнішою була українка.