Український теніс / ITF

Созополь (M15). Орлов зіграє у вирішальному матчі

Владислав Орлов боротиметься за титул на турнірі ITF у Болгарії
У півфінальному матчі українець, посіяний під другим номером, трохи більше півтори години грав проти Мартина Павелскі з Польщі та здобув перемогу з рахунком 6:1, 7:5. У другому сеті Орлов поступався 3:5, після чого виграв чотири гейми поспіль.

Владислав проведе третій фінал у цьому сезоні: у травні тенісист став чемпіоном турніру ITF M25 в Осієку (Хорватія), а у попередньому місяці виграв титул ITF M25 у Піроті (Сербія).

Суперник нашого тенісиста визначиться у протистоянні володаря wild card Александара Лазарова з Болгарії та третього сіяного поляка Макса Касніковського. Цей матч сьогодні був перерваний через дощ за рахунку 7:6(4), 1:3* на користь Касніковського і відновиться у неділю. Фінал також заплановано на завтра.

Додано HomeAlone:  15/10/22 20:01  Переглядів: 1 601   Рейтинг:: 0