Український теніс / Юніори

Mariupol Cup. Галієвська стала призером в одиночному розряді, Мантач і Зімнох зіграли в парному фіналі

У польському місті Лешно завершився юніорський турнір ITF третьої категорії, який проходив під егідою ФТУ
В одиночному розряді серед дівчат до фіналу дійшла 14-річна Єва Галієвська. У вирішальному матчі вона поступилася своїй ровесниці чеській тенісистці Елісці Форейтковій - 2:6, 6:7(1). Українка боролася за свій третій юніорський титул і перший на змаганнях третьої категорії. Нагадаємо, що тижнем раніше Галієвська виграла перший турнір, що проводиться ФТУ в Лешно - змагання четвертої категорії Bucha Cup.

У парному розряді до фіналу дійшли українці Костянтин Мантач і Сергій Зимнох. У титульному поєдинку вони програли німецько-чеській парі Річард Антоні/Ян Клімас - 3:6, 5:7.

Переможцем змагань в одиночному розряді серед юнаків став Ніколай К'яєр із Норвегії, який обіграв у фіналі британця Чарлі Робертсона - 6:0, 6:1.

У парному розряді в дівчат титул вибороли румунка Єва Марія Іонеску і Вільма Хіллестед із Данії. У вирішальному матчі вони перемогли польсько-латвійську пару Амелія Пашун/Патриція Рогозовеца - 6:1, 7:6(4).

Додано admin:  15/11/22 14:10  Переглядів: 2 151   Рейтинг:: +1