Український теніс / ITF

Іракліон (M25). Овчаренко вп'яте в сезоні зіграє у фіналі турніру ITF

Український тенісист боротиметься за титул на турнірі ITF M25 у Греції
У півфіналі змагань в Іракліоні Олександр Овчаренко (№427 АТР) за 2 години 15 хвилин переміг четвертого сіяного Теренса Атмане з Франції (№350 АТР) - 6:4, 3:6, 6:3. Українець п'ять разів подав навиліт, припустився чотирьох подвійних помилок, програв два гейми на своїй подачі і зробив три брейки. Овчаренко взяв реванш у Атмане за поразку в півфіналі турніру ITF M15 у Тунісі в лютому цього року.

21-річний Олександр Овчаренко вп'яте в сезоні зіграє у фіналі турніру ITF в одиночному розряді та вперше на зробить це на харді. Українець тричі перемагав у вирішальних матчах. Суперником Овчаренка став фіналіст юніорського Australian Open-2022 17-річний чеський тенісист Якуб Меншик (№566 АТР).

Додано admin:  19/11/22 17:40  Переглядів: 2 360   Рейтинг:: +1