Український теніс / ITF

Іракліон. Соболєва стала призеркою парного турніру, Ужиловський вийшов у фінал

Результати українців у парному розряді на змаганнях у Греції
18-річна Анастасія Соболєва разом із болгарською тенісисткою Деніславою Глушковою поступилися у вирішальному матчі парного турніру ITF W25 на ґрунтових кортах першій сіяній парі Оана Гаврила/Катерина Макарова (Румунія/-) - 1:6, 3:6. Українсько-болгарський тандем без гри пройшов до півфіналу змагань, де обіграв третю сіяну пару на чемпіонському тай-брейку. Соболєва вдруге в кар'єрі зіграла у фіналі парного турніру ITF - торік вона виграла титул на змаганнях W15 в Антальї.

Там же в Іракліоні, але на харді, вийшли у фінал парного турніру ITF M25 українець Володимир Ужиловський та ізраїльтянин Даніель Цукерман, які отримали другий номер посіву. У півфіналі вони обіграли чеську пару Адам Юрайда/Даніель Синяков - 6:4, 7:6(2). У вирішальному матчі Ужиловський і Цукерман зіграють проти лідерів посіву - Ніла Оберлейтнера з Австрії та німця Тіма Сандакаулена.

Ужиловський цього року всьоме зіграє в парному фіналі на турнірі ITF і боротиметься за четвертий титул у сезоні.

Додано admin:  26/11/22 21:30  Переглядів: 2 619   Рейтинг:: +2