Український теніс / ITF

Буенос-Айрес (W25). Закарлюк зробила неймовірний камбек і майже за чотири години оформила путівку до третього кола

Українська тенісистка здобула важку перемогу в другому колі турніру ITF W25 в Аргентині
Маріанна Закарлюк (№968) завдала поразки п'ятій сіяній німецькій тенісистці Луїзі Маєр Ауф Дер Хайде (№380 WTA) - 6:3, 5:7, 7:6(5). У вирішальному сеті українка поступалася 1:5, але зуміла виграти п'ять геймів поспіль, не дозволивши суперниці дістатися до матчболів. На тай-брейку Закарлюк знову довелося відіграватися з важкого рахунку - програвши перші п'ять розіграшів, вона виграла сім поспіль очок і завершила поєдинок перемогою.

Закарлюк жодного разу не подала навиліт, припустилася чотирьох подвійних помилок, програла п'ять геймів на своїй подачі і зробила шість брейків. Зустріч тривала майже чотири години.

За вихід у чвертьфінал Закарлюк зіграє проти 11-ї сіяної Мартіни Таборди (№431 WTA) з Аргентини.

Додано admin:  11/01/23 23:25  Переглядів: 2 260   Рейтинг:: +1