Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Вімблдон

"Це не має бути шляхом для їх прийняття на Олімпіаду". Віцепрезидент ФТУ - про допуск росіян та білорусів на турніри у Великій Британії

Євген Зукін дав коментар щодо рішення Всеанглійського клубу та Британської тенісної асоціації
"Це не має бути шляхом для їх прийняття на Олімпіаду". Віцепрезидент ФТУ - про допуск росіян та білорусів на турніри у Великій Британії
Сьогодні цими організаціями було знято заборону на участь російським та білоруським гравцям брати участь у трав'яних турнірах на території Великої Британії.

"Звичайно, ми про це шкодуємо. Це крок назад від того, що було зроблено минулого року, але обставини не змінилися. Війна продовжується в тому ж руслі", - сказав Євген Зукін.

"Але цілком зрозуміло, що у світі тенісу Вімблдон і LTA показали приклад того, що потрібно робити, а решта світу просто не підтримала це. Це і є найбільша проблема. Найбільша проблема - не Вімблдон і LTA. Найбільша проблема полягає в тому, що решта турнірів Grand Slam і решта світу не підтримали (цей крок).

І вони не можуть самостійно боротися з ATP і WTA, які за те, щоб прийняти те, що відбувається з росіянами і білорусами, що виступають на найбільших аренах світового тенісу. Вони досі продовжують використовуватися пропагандою Росії та Білорусі, щоб показати свою перевагу над іншими.

Війна розгортається повномасштабно, без жодних ознак припинення найближчим часом. Тож ці кроки зі скасування санкцій лише показують агресорам, що все плине рікою часу, що в принципі не правильно".

У "декларації про нейтралітет", яку росіяни та білоруси, котрі захочуть змагатися у Великій Британії цього літа, повинні будуть підписати, буде сказано, що вони не будуть представляти свою країну, отримувати будь-яке фінансування від своєї країни або виявляти підтримку режиму чи лідерам їхньої країни.

Як пише далі журналіст Джеймс Грей, це та сама ідея, яку британський уряд виклав у своїх вказівки минулого року, але All England Club сказав, що не "життєздатно" просити гравців підписати її. Цього разу вони стверджують, що це вже зовсім не документ, який критикує російський і білоруський режим. Але навіть це вважається потенційно небезпечним, стверджує Грей.

"Наскільки я розумію, кілька російських гравців приватно висловили занепокоєння тим, що Москва може розцінити підписання будь-якої угоди як підбурювальну".

Проте з українського боку це розглядається як "мінімум, який потрібно зробити".

"Але знову ж таки, справа в тому, що це не має бути шляхом для їх прийняття на Олімпіаду", - додав Зукін.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: inews.co.uk

Фото: ФТУ.
 

Додано HomeAlone:  31/03/23 19:52  Переглядів: 1 526   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.