Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Юніори

Юніори. Ткаленко виграла дебютний титул Tennis Europe, Казіміров і Узенков два тижні поспіль перемагають у парному розряді

Результати українських юніорів на минулому ігровому тижні

Юніори. Ткаленко виграла дебютний титул Tennis Europe, Казіміров і Узенков два тижні поспіль перемагають у парному розряді
Бамберг, Швеція (Grade J300; Clay - Outdoor)

Володимир Якубенко - 3 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Семен Агинський - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Ерік Ткаленко - 2 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Андрій Зімнох - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Анастасія Фірман - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Орхус, Данія (Grade J60; Clay - Outdoor)

Павло Боднарчук - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Антоніна Сушкова - 3 коло в одиночному розряді | - -

Ліберець, Чехія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Максим Калабішка - 1 коло в одиночному розряді | -
Георгій Шилов - ТИТУЛ в одиночному розряді | -
Роберт Апарін-Алауі - - | 1 коло в парному розряді

15-річний Георгій Шилов виграв свій перший одиночний титул ITF Juniors. У фіналі турніру, українець, посіяний під сьомим номером, завдав поразки німецькому тенісистові Леону Перановичу - 3:6, 6:4, 6:2.

Нікшич, Чорногорія (Grade J30; Clay - Outdoor) (Grade J30; Clay - Outdoor)

Тимофій Милованов - 1/2 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Іван Бойцов - - | 1 коло в парному розряді

Камлупс, Канада (Grade J30; Hard - Outdoor)

Володимир Гуренко - 1/2 фіналу в одиночному розряді | -
Тимофій Трушенов - 1 коло в одиночному розряді | -

Цахкадзор, Вірменія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Мішель Ботіка - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

+


Мілан, Італія (U16; Super Category; Clay - Outdoor)

Дмитро Втерковський - 3 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Нікіта Білозерцев - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Марія Сідельник - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Поліна Кузнєцова - 3 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Рига, Латвія (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Іван Олійник - Фінал в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Роман Заплотній - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Ярина Музика - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Дарія Медвєдєва - 1/4 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Серафима Васильєва - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Анна Боровицька - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Марія Щукліна - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Аліна Корнєєва - 1 коло в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Софія Васильєва - - | 1/4 фіналу в парному розряді
Ангеліна Мальована - - | 1/4 фіналу в парному розряді

Тбілісі, Грузія (U16; Category 3; Hard - Outdoor)

Артем Караван - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Савелій Казіміров - 1/4 фіналу в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Георгій Грищенко - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Петро Узенков - 1/4 фіналу в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Олександра Пужаєнко - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Григорій Картавенко - - | 1 коло в парному розряді

Савелій Казіміров і Петро Узенков стали чемпіонами турніру в Тбілісі в парному розряді, обігравши у вирішальному матчі грузинську пару Ніколоз Гургенідзе/Георгій Гвардцелашвілі - 7:6, 4:6, 10-8. Для 14-річного Казимирова і 15-річного Узенкова - це другий парний титул у віковій категорії U16 (вони другий тиждень поспіль виграли турнір у Тбілісі).

Кавадарці, Північна Македонія (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Єлизавета Крива - 2 коло в одиночному розряді | -

Тбілісі, Грузія (U14; Category 3; Hard - Outdoor)

Артем Миколюк - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Корній Українцев - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Аліна Девлікамова - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Олександра Дроздова - 1 коло в одиночному розряді | -

Біркерьод, Данія (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Григорій Богодистий - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Марія Ткаленко - ТИТУЛ в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Марія Ткаленко виграла турнір у Данії, обігравши у фінальному поєдинку місцеву тенісистку Емму Брандт Шульц - 6:2, 6:0. Для 13-річної українки це перший титул Tennis Europe.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  18/06/23 20:00  Переглядів: 2 772   Рейтинг:: 0  
0 0
Теги: Юніори
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.