Український теніс / ITF

Нейплс (W60). Стародубцева у двох сетах перемогла п'яту сіяну і вийшла до другого кола

Українська тенісистка здобула перемогу в першому колі турніру ITF W60 у США
Юлія Стародубцева (WTA 499) за 1,5 години обіграла п'яту ракетку турніру Джеймі Леб (WTA 253) зі США - 6:3, 6:3. Українка програла по одній своїй подачі в кожному сеті і зробила п'ять брейків. Стародубцева виграла третій матч на кортах цього турніру, оскільки в основну сітку потрапила через кваліфікацію. Загалом для української тенісистки це 20-та перемога в сезоні (6 поразок) з урахуванням матчів у кваліфікаціях.

У другому колі турніру в Нейплсі Стародубцева зіграє проти екс-26-ї ракетки світу Таміри Пашек з Австрії, яка нині посідає 524-те місце в рейтингу WTA.

Сьогодні українка разом з австралійською тенісисткою Александрою Осборн зіграє у чвертьфіналі парного турніру.