Макарска. Баіндл не змогла вийти до півфіналу турніру

Катерина Баіндл програла у чвертьфіналі змагань у Хорватії
Makarska Open - WTA 125
Макарска, Хорватія • 6-11 червня • ґрунт • $115,000
Чинна чемпіонка: Юле Німаєр (Німеччина)

Чвертьфінал
Катерина Баіндл (Україна, 6) - Ребекка Шрамкова (Словаччина, Q) 6:7(8), 7:5, 5:7

Українська тенісистка на початку третього сету повела з брейком і була попереду 5:2, після чого програла п'ять геймів поспіль. Для Баіндл це був перший чвертьфінал з листопада минулого року (WTA 125 Монтевідео).

У півфіналі Шрамкова зустрінеться з другою сіяною Жасмін Паоліні, яка вчора у другому колі перемогла Катаріну Завацьку, відігравши п. Сьогодні італійка мала зіграти проти Ани Конюх, проте суперниця знялася до початку матчу.