Український теніс / ITF

Монастир (W15). Возняк виграла титул у парному розряді, вперше зігравши у фіналі професійного турніру

Українська тенісистка Христина Возняк стала переможницею змагань ITF W15 у Тунісі
У фіналі парного турніру Христина Возняк (на фото ліворуч) та її напарниця Магдаліні Адалоглу з Греції обіграли пару Вайшнаві Адкар (Індія)/Джорджія Гулін (Бразилія) - 4:6, 6:3, 10-7. Для 26-річної українки це був дебютний фінал на професійному рівні.

Шлях до титулу:
R1: Саміра ді Стефано/Камілла Дзаноліні (Італія) 6:3, 7:6(4)
QF: Елена Ямшиді/Тея Тірунельвелі (Данія/Індія) 3:6, 7:6(3), 10-8
SF: Ноемі ла Каньїна/Джулія Патерно (Італія) 6:3, 6:3
FR: Вайшнаві Адкар/Джорджія Гулін (Індія/Бразилія) 4:6, 6:3, 10-7

Виступ у Монастирі приніс Христині Возняк $477 призових і 10 рейтингових очок, завдяки яким дебютує в парному рейтингу WTA. В одиночному рейтингу українка посідає 1652-е місце (вищий рейтинг №961).