Український теніс / ITF

Віро-Біч (W75). Стародубцева здобула другу перемогу і вийшла до чвертьфіналу турніру

Українська тенісистка здобула другу перемогу на ґрунтовому турнірі ITF у США
У матчі другого кола Юлія Стародубцева (№150 WTA), посіяна під п'ятим номером, впевнено обіграла представницю Канади Керол Чжао (№222 WTA) - 6:4, 6:3.

За матч, який тривав 1 годину і 48 хвилин українка реалізувала 3 з 11 зароблених брейк-пойнтів, подала 1 ейс і допустила 1 подвійну помилку.

В 1/4 фіналу Стародубцева зустрінеться з американкою Гейлі Баптіст (№130 WTA), якій поступилася у двох сетах на турнірі W25 у США минулого року.

Українка разом з американкою Софі Чанг продовжують виступати і в парному розряді турніру. У чвертьфіналі на них чекає зустріч з американською парою Робін Монтгомері/Клерві Нгунуе, яка відбудеться цієї ночі.