Новини / Український теніс –
Юрій Сапронов: "Отримав подяку за вагомий внесок в український теніс - сьогодні вночі мене вигнали зі студії каналу Setanta Sports"![]() Харківський бізнесмен і меценат Юрій Сапронов, який багато років був спонсором Еліни Світоліної та жіночої національної збірної, розповів, що вчора його вигнали з ефіру каналу Setanta Sports, куди його запросили коментувати матч Кубка Біллі Джін Кінг проти Румунії. Причиною стало те, що Сапронов розмовляв в ефірі російською мовою, при цьому кілька разів вибачившись, що ще не готовий перейти на українську мову для професійного коментаря, але продовжує вивчати мову, щоб у майбутньому говорити українською. "Отримав подяку. За вагомий внесок протягом 26 років в український теніс. Сьогодні вночі мене вигнали зі студії каналу Setanta Sports після 1 сету матчу збірної України проти зб. Румунії на неофіційному командному чемпіонаті світу з тенісу Кубок Біллі Джин Кінг. Грала Еліни Світоліна та Жаклін Крістіан. Ввічливо вигнаний. Матч транслював ТБ канал Setanta (це сотні тисяч телеглядачів за передплатою 70 гривень на місяць) і безкоштовно в ютубі. Там його дивилося 2 400 осіб. У ютубі був чат, із нікнеймами. Я порахував: 15-20 осіб підняли хай у чаті ютуба за те, що я коментую не українською мовою. Я на початку трансляції і під час її ходу ТРИЧІ пояснив своєю поки що не дуже хорошою українською мовою, але розгорнуто, чому буду коментувати російською. Після першого сету надійшов дзвінок від власників Сетанти редактору програми із вказівкою зняти мене з ефіру... У тенісі я давно. З 1998 року. Думаю, мені є чим пишатися. Є що розповісти, показати, поділитися досвідом і знаннями з людьми. Безкоштовно, звісно. Якщо дуже коротко, то : 1. У Харкові, за свої гроші я побудував 24 тенісних корти. 2. За мої гроші в Харкові було проведено 5 матчів збірної України в Кубку Федерації та один матч Кубка Девіса. 3. За мої гроші збірна України провела матчі КФ у Болгарії, Австралії, Аргентині, Італії. 4. За мої гроші (я відповідав у країні з 2006 по 2011 роки за жіночий теніс) збірна України з 35 місця у світовому рейтингу піднялася на 6. Досі цей результат не повторений жодною збірною України в жодному виді спорту в командних видах спорту. 5. У моїй приватній спортивній школі 17 років тренується понад 100 дітей. 6. Еліна Світоліна. Коли їй було 13 років, я уклав з нею 7-ми річний спонсорський контакт і вона переїхала з Одеси тренуватися до Харкова. Потім ми продовжили з нею контракт ще на 5 років. На мій погляд є чим пишатися. Це не бізнес. Це меценатство. Все перераховане вище коштувало мені понад 10 мільйонів доларів США. Мене ПОКЛИКАЛИ коментувати ТЕННІС. Ви МЕНЕ ПОКЛИКАЛИ, не я Вас. Я не державний службовець і не депутат. На даний час харківський волонтер з першого дня активної фази війни з рашистами. З 24 лютого 2022 року по теперішній час я в Харкові. Я не розумію, Вам, Сетанта, потрібен був я, Юрій Сапронов зі своєю тенісною історією (вище), знаннями і досвідом чи щось, як з'ясувалося інше? Тобто патріот це тільки українець, який говорить українською мовою? Абсолютно неважливо що він зробив і робить для України і Харкова та тенісу зокрема? Абсолютно неважливо профі він у цьому чи лох, але говорить українською? Варіантів патріота ДВА - україномовний і німий? СПАСИБО українська спильнота. СПАСИБО Setanta. Так, пішли НА #### власники Сетанти. Назветеся хто Ви? Подискутуємо про патріотизм. Публічно. Наберетеся Ви сміливості сьогодні в прямому ефірі пояснити, що не Сапронов з ефіру пішов, бо почалася комендантська година (як йде чутка), а Ви його вигнали і за що? P.S. Вітаю нас усіх із прекрасною грою Лесі Цуренко та Еліни Світоліної! Ми ведемо 2-0 після першого дня! Вболіваємо за Україну люди !!!", - написав Юрій Сапронов на своїй сторінці у Facebook. Зазначимо, що вчора в студію Setanta Sports також був запрошений коментувати поєдинки українок бізнесмен і меценат Гарік Корогодський, який є спонсором Ангеліни Калініної. Після події він також відмовився коментувати матчі на каналі в другий ігровий день.
|
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться