Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / WTA

Марта Костюк: "Коли я бачу когось, кого я вважаю українцем, я кажу: "Слава Україні!". Якщо вони не відповідають, я точно знаю, що це росіяни"

Новини

Марта Костюк: "Коли я бачу когось, кого я вважаю українцем, я кажу: "Слава Україні!". Якщо вони не відповідають, я точно знаю, що це росіяни"
Марта Костюк під час церемонії нагородження після фінального матчу на турнірі в Штутгарті подякувала українським уболівальникам за підтримку, сказавши наприкінці: "Слава Україні!". На післяматчевій прес-конференції українку попросили зробити точний переклад цієї фрази.

"Те, що я сказала наприкінці це "Слава Україні!" Це вираз, який ми говоримо в Україні. Ми говоримо "Слава Україні", а люди відповідають: "Героям слава". Я і раніше це теж говорила, але це стало більш поширеним, коли почалася війна.

Наприклад, особисто я так впізнаю українців закордоном. Тому що, скажімо, коли ми в Монако, а там багато росіян, звісно, й українців. І якщо я бачу когось, кого я вважаю українцем, я кажу: "Слава Україні!". Якщо вони не відповідають, я точно знаю, що це росіяни (сміється).

Так, але я думаю, що важливо дати це визнання Україні і всьому, через що ми пройшли як нація. Зараз дуже важкі часи. І вони продовжують залишатися важкими. Тому я не хочу, щоб хтось про це забував, тому що це все ще відбувається", - сказала Марта Костюк.

 

Додано admin:  21/04/24 17:30  Переглядів: 7 062   Рейтинг:: +3  
3 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.