Український теніс / Юніори

В Ужгороді визначилися чемпіони юніорського турніру, який проходив під егідою Міжнародної федерації тенісу

В Ужгороді завершився юніорський турнір ITF J30. Це були перші змагання в Україні під егідою Міжнародної федерації тенісу після початку повномасштабного вторгнення росії.
Одиночний розряд. Дівчата. Фінал
Вероніка Ключ (Україна, 1) - Єлизавета Труш (Україна, 3) 6:4, 6:4 Вероніка Ключ (Україна, 1) - Єлизавета Труш (Україна, 3) 6:4, 6:4

16-річна Вероніка Ключ уперше стала чемпіонкою турніру ITF Juniors в одиночному розряді (на рахунку Вероніки п'ять парних титулів). На шляху до свого дебютного титулу Ключ також обіграла Анну Щавинську, Єлизавету Гучко, Ніколь Негрю і Катерину Чуєшову, не програвши жодного сету.

16-річна Єлизавета Труш уперше дійшла до фіналу на турнірі ITF Juniors в одиночному розряді.

Одиночний розряд. Юнаки. Фінал
Степан Гвілава (Україна, 1) - Олександр Колесніченко (Україна, 4) 6:4, 6:3

16-річний Степан Гвілава вдруге дійшов до фіналу на турнірі ITF Juniors і завоював свій дебютний титул. За п'ять матчів в Ужгороді Гвілава не програв жодного сету, обігравши також Єгора Нікіфорова, Володимира Ревенка, Павла Боднарчука та Івана Саленка.

Призер турніру в Ужгороді 17-річний Олександр Колесніченко вперше зіграв у фіналі на змаганнях ITF Juniors.

Парний розряд. Дівчата. Фінал
Дарина Глібчук/Вероніка Павленко (Україна) - Вероніка Ключ/Маргартіна Охендовська (Україна) 6:3, 0:6, 10-8.

15-річна Дарина Глібчук та її ровесниця Вероніка Павленко вперше зіграли у фіналі турніру ITF Juniors. Дівчата здобули в Ужгороді чотири перемоги і дві зустрічі завершили на свою користь на вирішальному тай-брейку.

Парний розряд. Юнаки. Фінал
Даніель Берновський/Роман Філіма (Україна) - Тимур Дев'ятияров/Іван Саленко (Україна, 4) 6:3, 6:2

15-річний Даніель Берновський і 16-річний Роман Філіма провели свій дебютний фінал на тунірах ITF Juniors. На змаганнях в Ужгороді Берновський і Філіма програли лише один сет за чотири поєдинки.

Наступного тижня, на цих же кортах в Ужгороді, пройде другий турнір ITF J30, організований ФТУ для українських гравців за домовленістю з Міжнародною федерацією тенісу.