Новини / Український теніс

Бол (М15). Бєлінський виграв десятий матч поспіль і вдруге в сезоні став чемпіоном турніру ITF

Новини

Український тенісист став чемпіоном змагань ITF M15 у Хорватії
У фінальному поєдинку В'ячеслав Бєлінський (№578 АТР), посіяний під другим номером, за 65 хвилин розгромив першу ракетку змагань італійця Габріеле Пеннафорте (№537) - 6:1, 6:2. Українець один раз подав навиліт, зробив п'ять брейків і не дозволив суперникові заробити хоча б один брейк-поїнт.

Шлях до титулу:
R1: Нікіта Маштаков (Україна) 6:2, 6:2
R2: Ніколас Бруна (Чилі) 6:2, 6:2
QF: Флоріан Броска (Німеччина, 6) 6:3, 6:2
SF: Дуарте Вале (Португалія, 3) 7:5, 7:6(2)
FR: Габріеле Пеннафорте (Італія, 1) - 6:1, 6:2

20-річний В'ячеслав Бєлінський продовжив свою переможну серію до десяти матчів (усі без втрати сету). На початку травня українець виграв титул на турнірі ITF M15 в Осієку.

В'ячеслав Бєлінський вшосте зіграв у фіналі турніру ITF в одиночному розряді і завоював свій четвертий титул (усі на турнірах у Хорватії). За свій виступ у Боле українець заробив $2,160 призових і 15 рейтингових очок.