Головне / Український теніс / WTA

Хуахін. Ястремська зазнала п'ятої поразки поспіль, поступившись 130-й ракетці світу на старті змагань

Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла подолати перше коло на турнірі WTA 250 у Таїланді
Thailand Open - WTA 250
Хуахін, Таїланд • 16-22 вересня • хард • $267,082

Перше коло
Даяна Ястремська (Україна, 1) - Май Хонтама (Японія) 6:7(4), 5:7

У першому сеті, за рахунку 4:3 на користь Хонтами, поєдинок був перерваний на кілька годин через сильний дощ. У другій партії Ястремська лідирувала 3:1, а в десятому геймі не реалізувала чотири сетболи на своїй подачі. Українка двічі подала навиліт, припустилася чотирьох подвійних помилок, зробила чотири брейки і програла п'ять геймів на своїй подачі. Поєдинок тривав трохи більше двох годин ігрового часу.

Даяна Ястремська програла свій п'ятий матч поспіль. Українка не вигравала матчі після виходу до другого кола Олімпіади наприкінці липня. Це найдовша серія поразок Ястремської з 2022 року, коли вона в період з червня по вересень зазнала вісім поразок поспіль.

За свій виступ у Хуахіні Даяна Ястремська заробила 2890 доларів США призових і 1 рейтингове очко. Наступного тижня вона зіграє на змаганнях WTA 1000 у Пекіні.