Український теніс / ITF

Темплтон (W75). 19-річна Лопата вперше в сезоні зіграла на турнірі ITF і розгромила тенісистку топ-300

Новини

Українська тенісистка здобула перемогу в першому колі турніру ITF W75 у США
У першому колі змагань у Темплтоні Анастасія Лопата, яка отримала wild card до основної сітки, розгромила 275-ту ракетку світу Карсон Бренстайн із Канади - 6:1, 6:1. Українка припустилася двох подвійних помилок, програла один гейм на своїй подачі і зробила п'ять брейків. Поєдинок тривав трохи менше ніж 1,5 години. Ця перемога стала найбільш високорейтинговою для Лопати. Вона вперше грає на турнірі такої високої категорії і вперше зустрілася з тенісисткою з топ-300.

19-річна Анастасія Лопата провела свій перший матч на професійному турнірі в цьому сезоні. Українка з 2022 року навчається в Університеті Джорджії та виступає в студентській тенісній лізі NCAA. Минулого сезону команда Лопати дійшла до фіналу національного чемпіонату (поступилася команді Техаського університету Ей-енд-ем), а сама вона зіграла у фіналі індивідуального чемпіонату NCAA, ставши найнизькорейтинговішою тенісисткою в історії, кому вдалося дійти до вирішального матчу (поступилася у трьох сетах американці Алексі Ноель).

У другому колі змагань у Темплтоні Анастасія Лопата зіграє проти другої сіяної екс-38-ї ракетки світу Ребекки Маріно (№133 WTA) з Канади.