Український теніс / Юніори

Втерковський і Картавенко - срібні призери Чемпіонату Європи U16

Українські тенісисти Дмитро Втерковський і Григорій Картавенко вибороли срібну медаль на Чемпіонаті Європи U16, який проходив в італійській Пармі
У фіналі українська пара в напруженому поєдинку поступилася іспанцям Тіто Чавесу та Еудальдо Гонсалесу - 2:6, 6:3, 7-10. На шляху до фіналу українці здобули чотири перемоги, обігравши пари з Боснії і Герцеговини, Австрії, Болгарії та Німеччини.

Нагадаємо, що Дмитро Втерковський (Івано-Франківськ) і Григорій Картавенко (Харків) - перші українські юнаки, у віковій категорії U16, кому вдалося дійти до фіналу на Чемпіонаті Європи. У 2012 році в парному фіналі турніру у дівчат зіграли Ангеліна Калініна і Катерина Слюсар.

- Більше новин про український юніорський теніс читайте в наших каналах у Telegram та Instagram.