Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Від початку повномасштабного вторгнення, в Україні кожна дитина - постраждала від війни. Хтось втратив своїх близьких і родичів, хтось постраждав фізично і отримав серйозні травми, хтось постраждав психологічно, у всіх дітей відібрали їхнє щасливе і безтурботне дитинство. Майбутнє держави - це діти. Майбутнє дітей - залежить від їхнього ментального та фізичного здоров'я, від їхнього розвитку та можливостей жити повноцінним щасливим життям. Мета проєкту - показати історії талановитих дітей-тенісистів під час війни, які незважаючи на всі труднощі продовжують займатися своєю улюбленою справою і демонструють свою стійкість і професіоналізм. Першою героїнею проєкту стала талановита 12-річна тенісистка з Одеси - Тетлова Поліна. У теніс дівчинку привів її тато - В'ячеслав Тетлов, який ще до народження Поліни працював тренером з тенісу. "Так вийшло, що працюючи тренером, я вирішив дати ракетку Поліні, їй було лише 4 роки, і з перших спроб і тренувань я одразу побачив у ній упевненість і велику зацікавленість в очах". "Теніс я полюбив із дитинства. На нього мене привів тато, а сам тренувати я почав під час навчання в інституті допомагаючи батькові на роботі з тренуваннями. Розуміючи, що в мене виходить викладати теніс і навчати дітей та дорослих, я почав розвивати в собі професійні тренерські якості" - розповідає батько Поліни. На даний момент, В'ячеслав Тетлов продовжує тренувати свою талановиту доньку і зізнається, що на тренуваннях вона завжди працює дуже цілеспрямовано і важко. "Поліна дуже працьовита, вона має велику мотивацію, тому що їй дійсно подобається займатися цією непростою справою під назвою теніс". "Труднощі в тренуваннях і змаганнях є завжди, неможливо долати перешкоди нічим не жертвуючи. Усе впирається в кошти, витрачений час і здоров'я. Намагаєшся балансувати між усім цим, знаходити сили, вставати, тренуватися і виїжджати на змагання. На тренуваннях я тренер із Поліною, а вдома - я тато. Тільки так. Тут головне не переступати цю грань".
Поліна тренується в непростих умовах не маючи доступу до постійних тренувань і тих умов, які потрібні для її подальшого професійного зростання. Перші свої змагання, талановита одеська тенісистка почала грати три роки тому, коли їй було 9. Цього року Поліна вже змогла посісти 3 місце на чемпіонаті України до 14 років в одиночному розряді, стати фіналісткою в парному розряді на змаганнях до 12 років і перемогти в парному розряді на змаганнях до 14 років. Своїм кумиром у тенісі Поліна називає Еліну Світоліну. "Мені дуже подобається, як грає і які якості на корті показує Еліна. Також я цього року була в її тенісному таборі і змогла її зустріти. Це мене дуже надихнуло, я отримала неймовірні емоції". ![]() Розповідаючи про свої цілі, 12-річна тенісистка зазначила, що хоче демонструвати свій найкращий рівень гри та прогресувати, щоб мати змогу змагатися та вигравати в топ-гравців на найкращих всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Один із найскладніших моментів для юних спортсменів - це поєднання тренувань паралельно з навчанням та здобуттям освіти. "Поєднувати заняття в школі з професійними тренуваннями вкрай складно, на це щонайменше має вистачати часу та сил. Тому доводиться десь пропускати уроки заради досягнення майстерності, але я намагаюся знаходити баланс, а батьки мене в цьому підтримують і допомагають." ![]() Окрім усіх труднощів, на 12-річну Поліну та її місто звалився найважчий удар - війна. У найважливіший етап дорослішання Поліни в Україну втрутилася війна, яка внесла у спортивне та сімейне життя її родини свої корективи. У голові в десятирічної Поліни на той момент не було й поняття, що таке війна. Сім'я Поліни прийняла рішення залишитися в Україні, не знаючи, що їх чекає попереду. Згодом їм усе довелося відчути на собі, нескінченні сирени вдень і вночі, ракети, що летять зі страшним звуком над головою, і вибухи, які лунають довкола всього міста. "Звісно тренуватися в таких умовах було важко та тренування Поліна не кинула, ми не здавалися, а йшли своїм шляхом далі, ми ставали сильнішими. Поліні довелося забути, що таке дитинство і різко стати дорослою." - розповідає батько Поліни. Наразі талановита одеська тенісистка Поліна Тетлова продовжує тренуватися та йти до своєї мрії, незважаючи на всі труднощі, з якими стикається вона та її сім'я кожного дня. Приклад Поліни демонструє, які талановиті та хоробрі діти народжуються в Україні та як такі діти продовжують досягати своїх цілей долаючи всі перешкоди. Війна забрала в Поліни дитинство, але не забрала найголовнішого - чемпіонського та незламного духу, з яким вона долає все та продовжує здобувати великі для себе та для країни перемоги. ![]() **** Ми хочемо допомогти Поліні та відкриваємо збір, який буде спрямований та направлений на оплату оренди кортів для Поліни та покупку необхідного для неї тенісного інвентарю: https://childrenofthewar.org/ukr/how-can-i-help/card/ Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться