Реєстрація    Увійти
Авторизація
Юніори / Статті

"Дитячі історії війни: діти-тенісисти" - історія Поліни Тетлової

"Дитячі історії війни: діти-тенісисти" - авторський журналістський проєкт Нікіти Опрі, за підтримки благодійного фонду "Постраждалі діти війни" та порталу "BTU"
"Дитячі історії війни: діти-тенісисти" - історія Поліни Тетлової
Від початку повномасштабного вторгнення, в Україні кожна дитина - постраждала від війни. Хтось втратив своїх близьких і родичів, хтось постраждав фізично і отримав серйозні травми, хтось постраждав психологічно, у всіх дітей відібрали їхнє щасливе і безтурботне дитинство. Майбутнє держави - це діти. Майбутнє дітей - залежить від їхнього ментального та фізичного здоров'я, від їхнього розвитку та можливостей жити повноцінним щасливим життям. Мета проєкту - показати історії талановитих дітей-тенісистів під час війни, які незважаючи на всі труднощі продовжують займатися своєю улюбленою справою і демонструють свою стійкість і професіоналізм.

Першою героїнею проєкту стала талановита 12-річна тенісистка з Одеси - Тетлова Поліна. У теніс дівчинку привів її тато - В'ячеслав Тетлов, який ще до народження Поліни працював тренером з тенісу.

"Так вийшло, що працюючи тренером, я вирішив дати ракетку Поліні, їй було лише 4 роки, і з перших спроб і тренувань я одразу побачив у ній упевненість і велику зацікавленість в очах".

"Теніс я полюбив із дитинства. На нього мене привів тато, а сам тренувати я почав під час навчання в інституті допомагаючи батькові на роботі з тренуваннями.

Розуміючи, що в мене виходить викладати теніс і навчати дітей та дорослих, я почав розвивати в собі професійні тренерські якості" - розповідає батько Поліни.

На даний момент, В'ячеслав Тетлов продовжує тренувати свою талановиту доньку і зізнається, що на тренуваннях вона завжди працює дуже цілеспрямовано і важко. "Поліна дуже працьовита, вона має велику мотивацію, тому що їй дійсно подобається займатися цією непростою справою під назвою теніс".

"Труднощі в тренуваннях і змаганнях є завжди, неможливо долати перешкоди нічим не жертвуючи. Усе впирається в кошти, витрачений час і здоров'я. Намагаєшся балансувати між усім цим, знаходити сили, вставати, тренуватися і виїжджати на змагання.
На тренуваннях я тренер із Поліною, а вдома - я тато. Тільки так. Тут головне не переступати цю грань".

+

Поліна тренується в непростих умовах не маючи доступу до постійних тренувань і тих умов, які потрібні для її подальшого професійного зростання.

Перші свої змагання, талановита одеська тенісистка почала грати три роки тому, коли їй було 9. Цього року Поліна вже змогла посісти 3 місце на чемпіонаті України до 14 років в одиночному розряді, стати фіналісткою в парному розряді на змаганнях до 12 років і перемогти в парному розряді на змаганнях до 14 років.

Своїм кумиром у тенісі Поліна називає Еліну Світоліну. "Мені дуже подобається, як грає і які якості на корті показує Еліна. Також я цього року була в її тенісному таборі і змогла її зустріти. Це мене дуже надихнуло, я отримала неймовірні емоції".

Розповідаючи про свої цілі, 12-річна тенісистка зазначила, що хоче демонструвати свій найкращий рівень гри та прогресувати, щоб мати змогу змагатися та вигравати в топ-гравців на найкращих всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Один із найскладніших моментів для юних спортсменів - це поєднання тренувань паралельно з навчанням та здобуттям освіти. "Поєднувати заняття в школі з професійними тренуваннями вкрай складно, на це щонайменше має вистачати часу та сил. Тому доводиться десь пропускати уроки заради досягнення майстерності, але я намагаюся знаходити баланс, а батьки мене в цьому підтримують і допомагають."

Окрім усіх труднощів, на 12-річну Поліну та її місто звалився найважчий удар - війна.

У найважливіший етап дорослішання Поліни в Україну втрутилася війна, яка внесла у спортивне та сімейне життя її родини свої корективи. У голові в десятирічної Поліни на той момент не було й поняття, що таке війна. Сім'я Поліни прийняла рішення залишитися в Україні, не знаючи, що їх чекає попереду. Згодом їм усе довелося відчути на собі, нескінченні сирени вдень і вночі, ракети, що летять зі страшним звуком над головою, і вибухи, які лунають довкола всього міста.

"Звісно тренуватися в таких умовах було важко та тренування Поліна не кинула, ми не здавалися, а йшли своїм шляхом далі, ми ставали сильнішими. Поліні довелося забути, що таке дитинство і різко стати дорослою." - розповідає батько Поліни.

Наразі талановита одеська тенісистка Поліна Тетлова продовжує тренуватися та йти до своєї мрії, незважаючи на всі труднощі, з якими стикається вона та її сім'я кожного дня. Приклад Поліни демонструє, які талановиті та хоробрі діти народжуються в Україні та як такі діти продовжують досягати своїх цілей долаючи всі перешкоди. Війна забрала в Поліни дитинство, але не забрала найголовнішого - чемпіонського та незламного духу, з яким вона долає все та продовжує здобувати великі для себе та для країни перемоги.


****

Ми хочемо допомогти Поліні та відкриваємо збір, який буде спрямований та направлений на оплату оренди кортів для Поліни та покупку необхідного для неї тенісного інвентарю:

https://childrenofthewar.org/ukr/how-can-i-help/card/

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  4/12/23 13:00  Переглядів: 4 889   Рейтинг:: +2  
2 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.